Skandinaavia stiilis interjöör: kaasaegne võimalus

Skandinaavia interjöörid võivad olla klassikalised ja moodsad ning mitte ainult kallid, vaid ka väga ökonoomsed. Siin on tõesti retsept kõigile "maitsetele ja värvidele"! Selles artiklis õpime, kuidas luua skandinaavia stiilis interjööri.

Painutatud vineerist mööbel on skandinaavia mööbli parim väljendusviis.

Teie suhtumine sellesse stiili? Skandinaavia stiil on rahulik, soe ja lihtne. Ja väga sobiv meie kliimasse. Seda stiili iseloomustab looduslike materjalide, puidu ja kivi kasutamine koos metalli ja klaasiga. Interjööri loomulikkust ja naturaalsust loovad linased ja puuvillased kangad, koobalti värvi keraamika, palju valgustid ja naturaalsed värvid.

Teie suhtumine sellesse stiili? Skandinaavia stiil on rahulik, soe ja ülevaatlik. Ja väga sobiv meie kliimasse. Seda stiili iseloomustab looduslike materjalide, puidu ja kivi kasutamine koos metalli ja klaasiga. Interjööri loomulikkust ja naturaalsust loovad linased ja puuvillased kangad, koobaltvärviga keraamika, palju valgustid ja naturaalne värvivalik.

Peida

Tagasihoidlikkus ja loomulikkus Siin on lühikirjeldus skandinaavia stiilis interjööri kohta. Ei mingit pretensioonikust: rahulikud toonid, minimaalne dekoratsioon ja naturaalsed materjalid. Kes sobib sellisesse keskkonda?

  • Neile, kes kardavad radikaalseid sisemisi muutusi. Olgu tegemist klassikalise või moodsa sisekujundusega ( Skandinaavia interjöörid on ) rõhutatult neutraalsed. Seepärast sobib see kõikidesse interjööridesse.
  • Neile, kelle aknad on suunatud põhja poole ja kes soovivad oma siseruumidesse rohkem valgust ja soojust.
  • Neile, kes eelistavad mitte komistada mööblit korteris, mis on sõna otseses mõttes täis täidetud. Skandinaavia sisekujundus kaldub minimalismi poole.
  • Neile, kellel on "tagasihoidlik, põhjamaine iseloom", ja kes soovib, et samasugune rahulikkus ümbritseks ka tema enda kodu. Skandinaavia stiilis lamedad interjöörid on lakoonilised ja põhinevad looduslikel materjalidel.

Isegi kui te ostate mitteskandinaavia mööblit, võib interjöör olla siiski skandinaavia vaimus.

Loe edasi  Radikaalse disaini antidisain

Tapeet Daisy 80/8042 Cole & Son.

Kaasaegne skandinaavia interjöör. Neutraalsed värvid siseviimistluses ja lakoonilised mööblivormid on moodne skandinaavia sisustusstiil. Eriti soovitatav on see inimestele, kes on kursis disaini ajalooga ja keda paeluvad 1950-60ndate ((((meistriteosed; Alvar Aalto Arne Jacobson ). Nende aastate skandinaavia atmosfääri on lihtne taasluua oma kodus.

«Taani ettevõte:
mööbel, aksessuaarid, valgus

Sobiva mööbli leidmine ei ole probleemiks Tuntud skandinaavia tehased Fritz Hansen ja Artek toodavad neid endiselt aktiivselt. Jah, ja "lähedane vaimus Elegantne mööbel on üsna arvukas: BoConcept, Innovation ja mitmed teised.

Foto Brändi nimi Eriala
BoConcept Mööbel kogu maja jaoks, aksessuaarid, valgustid kaasaegses stiilis. Disainerite kollektsioone uuendatakse mitu korda aastas.
Carl Hansen& Poeg Puidust lauad ja toolid (peamiselt diz. Hans Wegner ). Uusi tooteid ei ilmu väga tihti; üldiselt on need "aegade jooksul" tabamused teistes värvides.
Fritz Hansen Disainimööbel avalike interjööride ( kohvikute, kontorite ) ja kodu sisustamise jaoks. Ettevõtte tootevalikus on palju esemeid, mida peetakse "ikoonideks" kaasaegne disain.
Heu Mööbel ja aksessuaarid "mittetraditsioonilistest" toodetest ( mitteskandinaavia ) materjalid: plastik, värvitud metall, vilt.
Muuto «Värske oja Taani disainis: aksessuaarid, ebatavaliste vormidega valgustid. Erinevalt teistest skandinaavlastest värvivad nad puidu üle ja kasutavad klaasi.
Eva Solo Disainitud koduaksessuaarid ja lauanõud: rahvusvaheliste näituste ja mainekate konkursside auhinnasaajad.
Normann Copenhagen Kaasaegsete loojate koduaksessuaarid ja lauanõud. Talle meeldib töötada koos noorte disaineritega; paljud neist on saanud rahvusvahelisteks staarideks ).
Louis Poulsen Maailmakuulus kaubamärk, suur valgustitootja. Tuntud eelkõige oma disainiobjektide poolest 60ndate aastate skandinaavia meistriteoste uusversioonid.
Georg Jensen Ülemaailmne kaubamärk.. Hõbedaste esemete tootja. Lisaks söögiriistadele on ettevõte spetsialiseerunud ka luksuslikele aksessuaaridele ( käekelladele ) ja ehetele.
Skovby Värvimata puitmööbel köögi ja söögitoa jaoks. Esemete rahulik, minimalistlik vorm – "igaks ajaks".
Innovatsioon Kaasaegses stiilis pehme mööbel, millel on uuenduslikud mehhanismid. Väljanägemise otsustab eseme kandja: mis tahes raam, mis tahes kate sarjast.
Royal Copenhagen Võib-olla maailma tuntuim luksusliku portselani tootja. Kirjeldab end kui "kuninglikku tootmist", kuna tal on tugevad ajaloolised sidemed Taani kuningliku perekonnaga.
Loe edasi  Inglise interjööri stiil

Kokkuhoiu huvides võib pöörduda Rootsi IKEA poole: see on ilmselt kõige odavam interjöör skandinaavia stiilis korteri jaoks. Olge aga valmis, et kohtate oma tuttavatelt sama mööblit, fotoraame või vaase ( lõppude lõpuks toodetakse toodet miljonites eksemplarides ).

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: