Värviline interjöör skandinaavia stiilis: disain: Design Point

Selles projektis lõi stuudio Point Design kliendi perele mugava elamispinna. Korteri interjöör on skandinaavia stiilis. Heledad aktiivsed värvid ja vineer muutsid selle üsna soojaks ja rõõmsaks.

Projekti kunstiline juht Stepan Bugaev

Projekti kunstiline juht Stepan Bugaev

Peida

Teave korteri kohta: 75m2 korter Eko Vidnoye 2's.

Korteri omanikud: Noor loominguline paar koos lapsega.

Skandinaavia stiilis korteri sisustus äratab tähelepanu eelkõige oma ebatavalise viimistlusega. Värvi või tapeedi asemel on mitmed seinad kaetud vineeriga. Helge geomeetriline muster määrab kogu interjööri meeleolu. Mööbel ja lambid on aktiivsed värvilaigud soojal taustal. Osa korterist sulandub väikeseks stuudioks. Lisaks lapse ja vanema privaatsetele ruumidele on korteris ka mitu garderoobikappi. Palju tähelepanu pöörati ladustamissüsteemile.

Köök. Köök ja elutuba moodustavad sotsiaalse ala. Ruumi ühtsust rõhutavad heledast toonist valatud põrand ja vineeriga viimistletud seinad. Külmkapp, paar toole ja lambid on köögi värviaktsendid. Söögituba on valgustatud ülaltpoolt originaalses piklikes puffpallide vormis.

Elutuba. Elutoas loovad hubasuse tunde arvukad detailid, nagu eri kõrgusel asetsevad värvilised lambid, lauad, avatud telerihoidla, palju dekoratiivseid elemente ja värvilised laigud üldisel heledal taustal.

Vanemate magamistuba. Vanemate magamistoas kordab vaiba geomeetriline muster vineerist seinal olevaid istutuspuid. Kerge latern peavalgustuseks lisab toa sisustusele romantilise elemendi.

Laste magamistuba. Laste toa helge interjöör jätkab geomeetrilist teemat. Kalasaba muster Üleminek puitpõrandalt seinale. Vineerist detailid esinevad lühtris ja mööblis. Erinevalt teistest ruumidest on siin materjal pigem aktsent. Huvitav mööbliese Kergest riidest sall, mis eristab mänguala.

Vannituba. Vannitoa interjöör osutus heledaks ja valgusküllaseks. Geomeetrilised mustrid on esitatud siin lae katmisel. Vannitoa puidust töölaud ja valgusti lahjendavad vannitoa üldist jahedat atmosfääri. Vannitoa sisustus ja tualettruumid sobivad põrandaplaatidega.

Loe edasi  Tüüpiline stuudio muutus muinasjutuks

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: