Kena ja lihtne: kuidas luua trendikas skandinaavia interjöör

Kuidas peaks skandinaavia kodu välja nägema teistes riikides?? Uurime stuudio "Kononenko ID" projekti ja saame teada, kuidas Harkovi disainerid lõid Ukraina sisemaa skandinaavia interjööri ümber.

Pildil: Skandinaavia puitmaja interjöör – Kononenko ID projekt.

Disaineri lahendus. Maja, mille ehitasid ja sisustasid Harkovi arhitektid ja disainerid stuudiost "Kononenko ID", täis valgust ja õhku. Skandinaavia interjööris on lihtne luua ja nautida elu. Elutuba on täis valgust ja hubasust. Akendel ei ole kardinaid, telerit ega mahukat mööblit. Hoidke see lihtne. Kasutatakse ainult looduslikke materjale. Skandinaavia stiilis maja elavat ja heledat interjööri täiendavad kaunilt taimed Seinal, riiulil olevates pottides või suurtes metallkonteinerites põrandal.

8 trikki, mida korrata

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: