...

20 puidust baaritooli

Neid on igas vormis ja suuruses, sealhulgas puidust. Milliseid puidust baaritoolide mudeleid pakuvad tänapäeval mööblitootjad?

Baaritooli enamiku inimeste meelest on mingi metallkonstruktsioon ilma seljatoe ja käetoeta, millel on võimatu pikalt istuda. Seda seost on lihtne seletada: need on baaritoolid, mida leidub enamikus linna kohtades. Ja mitte ilma põhjuseta. Baaritooli, erinevalt tugitoolist või söögitoolist, ei ole mõeldud mugavuse tagamiseks ja külastajate hoidmiseks. See on ajutine kodu – nii-öelda istuda makstud – Minge kaugemale. Baaritoolide mudelivalik ei piirdu siiski ainult eespool nimetatud disainilahendustega.

Baaritoole on igas vormis ja suuruses ning neid saab valmistada erinevatest materjalidest. Sealhulgas – puidust valmistatud. Puidust baaritoolid võivad välja näha nagu täisväärtuslikud puidust tugitoolid "kaelkirjakutel" jalad. Neil võib olla seljatugi, käetoed, pehmendus……. Üldiselt ei ole halvem kui kodused tugitoolid.

Veel üks variatsioon puidust baarikonstruktsioonide teemast «pikitud." versioon
Kõrgetasemeline mudel, näiteks Viini stool. Selline baarijalats Ühe disaineri rõõmuks. Skandinaavia mööbli fännidele soovitame tutvuda meie "metsapõhjaga" puidust baaritooliga, Ja ka pikajalgsetele jalatoolidele. Selle mudeli elegantsed jooned meeldivad ka ökodisaini fännidele.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Madis Lille

    Kus saab 20 puidust baaritooli osta?

    Vasta
Lisage kommentaare