26 baaritooli köögi jaoks

Millest on valmistatud baaritoolid? Kas on mõni klassika või on baarijalatsid moodsas stiilis?? Nendele ja teistele küsimustele vastamine.

Hommikusöögibaariga köögi jaoks

Baarileti- paljude kaasaegsete köögi interjööride element. Ja kui on olemas leti, siis on vaja ka kõrgeid baaritoole kööki. Ükskõik, millise stiiliga teie baariala on kujundatud, et see näeks välja nagu moodne, klassikaline või maalähedane. Kaasaegsete tootjate poolt pakutavate köökide baaritoolide seas on mudelid, mis sobivad igale maitsele.

Klassikaline baaritooli on naturaalse puitkarkassiga toode. See võib olla kaunistatud aukliku või kujundatud seljatoega. Iste on kaetud mustrilise kangaga või naturaalse nahaga. Oma erilise võlu annab toolile atraktiivne jalutuslaud – vajadusel saab neid üksteise peale laduda kumer, nikerdatud ja koos jalatsitega.

Baaritoolid kaasaegse köögi jaoks Mudelid on valmistatud täispuidust, metallist, laseriga lõigatud akrüülist ja plastikust. Ühe postiga toolid on sageli varustatud gaasitõstukiga, et istuja saaks istme kõrgust reguleerida. Väikeste ruumide jaoks saab valida virnastatavaid mudeleid- Vajaduse korral saab neid virnastada ja nurka paigutada.

Baaritooli disain võib olla metalltoe ja plastist istme kombinatsioon. Rotangist baarijalatsid näeksid suurepäraselt välja etno interjööris. Kui kõva baaritooli Ei ole teie valik, valige pehme mudel, nahaga või riidega kaetud iste. Tootjad pakuvad nüüd istmeid igale maitsele Pööratav ja fikseeritud, käetoega või ilma, kõrge seljatoega või ilma, madala seljatoega või ilma ja pehmete eemaldatavate padjadega. Paljusid mudeleid saab kasutada nii õues kui ka siseruumides. Valige "oma" valik!

Loe edasi  12 nurgakappi
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: