...

25 reguleeritava kõrgusega baaritooli

Baaritoolid võivad olla reguleeritava kõrgusega nupu, pöördnupu või hoova abil. Valige oma lemmikuvõimalus ja otsustage, milline neist sobib teile kõige paremini.

Reguleeritava kõrgusega baaritoolid, mida kunagi leidsid vaid baarides ja restoranides, on nüüdseks leidnud tee ka teie eluruumidesse.

Mida jälgida, kui valite oma koju baaritoole? Esiteks, teie baaritooli parameetrid. Tooli kõrgus peaks olema kooskõlas baari kõrgusega. Teiseks peaksite arvestama nende inimeste pikkust ja kehaehitust, kes eeldatavasti nende peal istuvad. Kolmandaks peate teadma, kui palju külalisi soovite oma kodus võõrustada ja kui sageli kavatsete neid võõrustada. Sellest sõltub istme materjali valik.

Metallist, plastikust või puidust istmetega baaritoolid koju sagedasemaks kasutamiseks. Nahaga või tekstiiliga polsterdatud mudelid sobivad paremini vähemtühjadesse ruumidesse asukohad. Ja mis kõige tähtsam, valige mugava reguleerimismehhanismiga ( mehaaniline või automaatne ). Selle kõrgust saab reguleerida nupule vajutades, pöidla või hoova abil. Tavaliselt asuvad need juhtimisseadised istme all. Ärge unustage ka seljatoe, käetugede ja jalatoe olemasolu või puudumist. Need detailid võivad reguleeritava kõrgusega baarijalga mugavust mitmekordselt suurendada.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Kerli Tamm

    Mis on selle reguleeritava kõrgusega baaritooli maksimaalne kõrgus ja mis on selle madalaim kõrgus? Kas see tool on mugav istuda? Kas jalatugi on ka reguleeritav?

    Vasta
Lisage kommentaare