Korter Tallinn kesklinnas töötajatele: disainer Vladimir Malashonok

Suured nurgadiivanid elutuppa on hea mÔte neile, kes ei taha oma eluruumi mittevajaliku mööbliga ummistada.

Suure korteri interjöör, projekt Vladimir Maloshonok; vÔistluse "Parim interjöör: Maamaja, korter" osaleja

Selle 200-ruutmeetrise korteri kujundus on omaniku poolt ĂŒmber kujundatud elutoaks. m vaiksel kĂ”rvaltĂ€naval pealinna kesklinnas mÀÀratletud turvalisuse ja privaatsuse nĂ”uded. Omanik pidas seda ajutiseks koduks oma töötajatele ja kĂŒlalistele. SeetĂ”ttu ei olnud projekt mĂ”eldud omaniku isiksuse peegelduseks, vaid pigem mugavaks ruumiks ajutisteks kĂŒlastusteks, kuhu saab soovi korral tuua isikliku motiivi. Selleks kasutas disainer Vladimir Malashonok musta ja valget skeemi, rĂŒtmilist mustrit pĂ”randast, laest ja seinapaneelidest. Suur nurgadiivan on ĂŒhevĂ€rvilise elutoa keskpunktiks. Peale diivani, kohvilauda ja tugitooli ei ole toas muud mööblit. TĂ€nu sellele on ruum laienenud ja jĂ€tab liikumisvabaduse. Magamistuba on kĂŒlaliste ruumist eraldatud vaid ĂŒhe seinaga, kus on sisseehitatud televiisor.

Loe edasi  Minski lĂ€hedal asuv maja jĂ€rvevaatega: Disainerid Anna ja Stanislav Makejev
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: