Korter Tallinn kesklinnas: disainer Ekaterina Grigorieva

Klassikalises interjööris olev elutuba ei kohta sageli tänapäeva mitmekesistes kujundusvõimalustes. Seda meeldivam on see, kui selline lahendus õnnestub.

Disainer Jekaterina Grigorieva korteriprojekt, mis osales konkursil "Parim interjöör: maamaja korter"

Disainer Ekaterina Grigorieva on projekteerinud 156-ruutmeetrise korteri, kus on keskne vannituba. m Tallinn kesklinnas, kus elab kahe lapsega perekond. Vanemad on väga külalislahked, nii et paljud sõbrad majas- tuttav vaatepilt. Elutuba ja söögituba võtavad suurema osa korterist koos talveaia ja avatud terrassiga. Klassikaline elutoa interjöör sobib hästi sõbralikeks õhtusöökideks ja koosviibimisteks, eriti traditsioonilises peres, kus perenaine armastab süüa teha ja kogu pere koguneb kööki. Selles korteris on laste magamis- ja mänguruumid eraldatud vanemate magamis- ja puhkealadest, nii et keegi ei häiri üksteist. Valdavad heledad värvid: valged seinad ja mööbel, suured kardinad suurte lilledega valgel taustal. Erinevad lühtrid ja lambid: nii klassikaline kristall kui ka kaasaegsed, originaalsed vormid. Üldiselt jätab interjöör oma harmoonilisusega väga meeldiva mulje.

Loe edasi  Standard ühekohaline tuba koos lisatud lodžaga: Elena Bogatyryova projekt: Elena Bogatyryova
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: