Korter endises ühiselamus: Ashot Hakobyani projekt

Igaüks tahab elada maitsekas majutusasutuses – olgu teil siis luksuslik korter või kitsas ühiselamu. Kuid kas on võimalik muuta väike arv ruutmeetreid mugavaks elamispinnaks??

Kliendi filosoofia on "lühidus on andekuse õde", mis kajastub loodud interjööris, kus minimalism kohtub praktilise funktsionaalsusega.

Korteri üksikasjad: 45 ruutmeetrit. m in
Pansionaadi 4-korruselises paneelhoones.

Korteri omanik: noormees koos sõbrannaga.

Kliendi soov: kohandada ruumi kaasaegse inimese mugavaks eluks.

Korteri paigutus pärast ümberplaneerimist ja kahe erineva ruumi ühendamist.

See korter asub endises ametlikus ühiselamus, kus elasid riiklikud ehitustöölised. Pärast maja staatuse muutmist anti elanikele luba lisada kas ühisköök või kõrvalruum oma ajutisse valdusse. Ruumide ümberkujundamine on tegelikult muutnud ühiselamu täieõiguslikuks elumajaks, mis on täis stuudio-kortereid.

Disainer Ashot Hakobyani poole pöördus noor arhitekt, äsja moodustatud korteri omanik. Ta sai lisaruutmeetrit jagatud köögipinda. Ruumi suurendamine nõudis elamispinna radikaalset muutmist. Projekti autor pidi otsustama, kuidas sisustada kahetoaline 45 ruutmeetri suurune korter. m, et ühendada mugavus selles loomingulise atmosfääriga.

Disainer on võtnud arhitektuuri kolm põhireeglit, konstruktsioon-funktsioon-kunstiline kujutis. Ja probleem, kuidas sisustada kahetoaline korter tööks ja mugavaks elamiseks, oli lahendatud. Eluruum on täidetud puhaste joontega ja dekoratiivsete detailide hulk on hoitud minimaalseks.. täielik vabadus loominguliseks tööks ja mugav elamine noorele omanikule.

Värvide ja tekstuuride kombinatsioon on tehtud nii, et jätta mulje õhulisusest, kergusest ja samal ajal loomulikkusest ja soojusest. Seega eelistati kreemikat ja valget, lahjendatuna tammepuu sooja puidupaletiga. Kuigi interjööris on kasutatud palju valget, ei tundu interjöör külmana ja seda kõike tänu soojade värvide ja tekstuuride lisamisele.

Sissepääsutee. Kuna korteris ei olnud ruumi koridori jaoks, loodi väike esikusse garderoobikapp, jalatsi- ja mantlihoidja ning peegel ruumi visuaalseks laiendamiseks.

Loe edasi  Kahe korteri ühendamine: disainer Anton Semikin

Elutuba. Enne ümberehitamist oli magamistoaga külgnev suur veranda, mille arhitekt muutis täieõiguslikuks elu- ja söögikohaks. Hubane söögilaud kahele inimesele, mis asub diivani ja televiisoriruumi vahel. Pange tähele – Peaaegu kõigil süvistatud kapidel puuduvad käepidemed, mis on kooskõlas sisustuse üldise kontseptsiooniga ainult puhtad jooned ja vormid.

Köök. Ka köök on minimalistlik Valge läikiv pluss suletud esipaneelid. Seadmed on võimalikult hästi varjatud: sisseehitatud külmik on peidetud nurka ja pesumasin on peidetud tööpinna alla valamu kõrvale.

Magamistuba. Varem oli magamistoa sissepääsu juures aken ja uks, pärast ümberehitamist asendati ruum raamatukapiga, mis tänu oma "avatusele" ei takista päevavalguse sisenemist ruumi. Riiulite kõrvale on korraldatud töönurk. Valgusallika pööratava funktsiooniga sisseehitatud kohtvalgustid on saadaval valgustitena, mis on väga mugavad madalate lagede puhul.

Vannituba. Vannitoas on dušialus, kaasaegne valamu ja seinale kinnitatud WC, mille kohal on nišš tualett- ja hooldusvahendite hoidmiseks.

Disaineri Ashot Hakobyani projekt Parim 3D korterikujundus kuni 70 ruutmeetrit. " aadressil .

Vaata veel korteriprojekte

Korteri interjöör arhitekt Juri Jeksarevi projektist Korteri interjöör Le Atelier'i projektist "Art-Design Studio Juri Zubenko" poolt teostatud projekti korteri interjöör
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: