Loft endises tehases koos võrkkiige ja rõduga: Dmitri Kudin, Laura Maltsayte

Tehase loft, kus elutoa laelambid ripuvad hooletult pikkade juhtmete küljes laest alla

Originaalsed laelühtrid elutoas kaunistavad disainerite Dmitri Kudin ja Laura Maltsayte loft-projekti, mis on osalenud konkursil "Parim elamu sisekujundus".

Mõte teha loft-kodu moodi hubane tundub vastuoluline, kuid disainerid Dmitri Kudin ja Laura Maltsayte on selle hiilgavalt ellu kutsunud. Loft oli eksperimentaalne, kuid väga edukas platvorm uute ideede, lahenduste ja materjalide jaoks. Piisab, kui öelda, et visuaalse ja semantilise tõmbekeskuseks oli ootamatult värviline võrkkiik, mis oli ühelt poolt kinnitatud raudtala külge ja teiselt poolt seinale kinnitatud konksu külge… Veel üks huvitav aktsent.. Pikkade juhtmete küljes rippuv elutoa linalühter Itaaliast. Ülejäänud sisustuses ei ole midagi üleliigset: ultralakooniline köök, paar ebatavalist tugitooli, kerge puitmööbel rõdul. Elutuba ja koridor on eraldatud garderoobiga, mille riiulitel hoitakse raamatuid, suveniire ja mitmesuguseid väiksemaid esemeid. Foto elutoa laeküünla lühtritest näitab loft'i teist tasandit. Siin vahekorrusel on veelgi askeetlikum: ainult voodi ja väike tööruum. Talade ja sammaste jämedalt töödeldud betoonpinnad ning siin-seal väljaulatuvad juhtmed ei sega, vaid pigem rõhutavad meeldivat lihtsuse ja koduse muljet. Huvitav vahekorpus: täiesti läbipaistev, valgust läbilaskev. Sisustus tundub täielik ja hästi viimistletud.

Loe edasi  Pariis: Stuudio 23 ruutmeetrit.
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: