Hubane vannituba romantilise paari jaoks sügisevärvides: disainer Olga Grinevich

Hubane vannituba soojades, sügisesetes kohvitoonides, kus soovite veeta lõõgastavaid õhtuid ja unistada kaugetest linnadest ja maadest…

Disainer Olga Grinevichi projekt on osaleja konkursil "Parim 3D vannitoa interjöör" aadressil

Disainer Olga Grinevich ei valinud oma vannitubade värvide valikul peent ja läbipaistvat tooni, vaid näitas hoopis aasta kõige romantilisemat aega sügis. Lõppude lõpuks on see laste lemmikajaviide Kummarduda mahukasse, pehmesse tekki, juua kohvi kusagil Budapesti kohviku terrassil, vaadata Doonau ilu ja unistada millestki, mida teavad ainult nemad kaks. Vastus küsimusele, millist värvi kasutada vannitoa jaoks, ilmnes iseenesest. Vannituba näeb fotol tõesti sügisene välja: beežid plaadid seintel ja helepruunid põrandal. Uksed ja valamu all oleva kapi esiosa on viimistletud samasuguses soojas sügisevärvides; vanniga külgnev klaasekraan on kohvipruunis toonis. Värvid on omavahel seotud ja täiendavad üksteist. Suurepärane ebakonventsionaalne lahendus armunud paarile, kes otsustavad oma vannitoa värvi üle. Vitra Sento WC ja bidee.

Disainer Olga Grinevichi projekt Konkursi "Parim 3D vannitoa interjöör" osaleja aadressil

Loe edasi  Vannituba ilma plaatideta: disainer Ekaterina Demidova
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: