Minimalistlik vannituba fütoseinaga väikesele perele: disainer Olga Lagodnaya

Funktsionaalsust, minimalismi ja keskkonnasõbralikkust rõhutav vannituba. Ebatavaline detail vannitoa jaoks – fütosein – kui originaalne aktsent

Disainer Olga Lagodná projekt ( 3D ) vertikaalne aiandus interjööris

Disainer Olga Lagodnaja vannitoa kujundamine väikese pere jaoks. Vastavalt omanike soovile pidi vannituba olema ökoloogiline, funktsionaalne ja võimalikult väheste tarbitavate materjalidega projekteeritud. Eesmärgi saavutamisele aitab kaasa vannitoale ebatüüpiline detail, näiteks fütosein. Rohelised värvid elavdavad seda tagasihoidlikku skandinaavia stiili ning minimalistlik vannituba on huvitav ja originaalne. Valatud põrandakate, õrn Laminam-kiviplaat, Vitra sanitaartehnika ( Form 500 WC, Form 500 bidee, Matrix-vann, Arkitekt dušikaussi ja kraanid ) kõik lisavad vannitoa lihtsust, kus on kõik vajalik, aga mitte midagi.

Loe edasi  Kuidas sobitada vann ja dušš mis tahes ruumi
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
  1. Madis

    Kas minimalistlik vannituba fütoseinaga sobiks ka suuremale perele või on see pigem mõeldud väikestele peredele?

    Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: