Kuidas muuta väike rõdu maamaja verandaks

Kolmnurksed väikesed rõdud on tuntud peavalu. Nõustun, selle asemel oleks tore olla maamaja vaiksel verandal? Ja ka kindlas, klassikalises stiilis: puit, mööbel, valgus… Pole probleemi, ütleb disainer Natalia Zubova. Vaatame, mida ta on teinud.

Foto väikesest rõdust klassikalises stiilis. Natalia Zubova projekt.

Väike rõdu ja isegi kolmnurkne kuju- tõeline peavalu nii omanikele kui ka projekteerijale. Kas sellises ebamugavas ruumis on võimalik midagi väärtuslikku teha?? Natalia Zubova arvab, et on võimalik. Tema projekti väikese rõdu sisekujundus on sama sisukas kui kodu ise. Puitmööbel, sisekujundus, valgustid, laudtee väikesesse ruumi sujuvalt integreeritud klassikaline interjöör meenutab maamaja verandat. Just õige suurus inimestele, kes tahavad vaikselt lõõgastuda.

5 trikki, mida tasub korrata:

Puitpaneelid. Rõdu küljel, laes ja põrandal on ühesugused plangud. Koos valge telliskiviseinaga näeb see välja nagu osa maamaja verandast. Horisontaalsed piirded muudavad rõdu suuremaks. Plangud ei ole ühtlaselt hallid.. kas see on tahtlik või on see puidu tekstuur.. Mõlemal juhul lisab ebakorrapärasus ruumile volüümi.
Prantsuse uks. Põrandast laeni ulatuvad klaasuksed ja lävede puudumine ühendavad ruumi ja rõdu, kõrvaldades ebavajalikud visuaalsed elemendid ja lisades ruumi.
Pildid seintel. Idee eluruumi laiendamiseks rõdul on üks peamisi. Miks mitte panna pilte keerulisse raami, et anda tähendust tühjale nurgale, kuhu niikuinii ei mahu mööbel?? Selle tulemusel ei ole pilk fikseeritud nurgas, vaid lõdvestub vaadetes. Must-valged fotod.. et sobitada interjööri ja meeleolu.
Tõsine mööbel. Kuigi tegemist on väikese rõduga, mahub sinna kaks üsna mahukat klassikalist tugitooli ja väike laud. Kaarjas mööbel toob samuti meelde maapiirkonda. Kuigi selliseid tugitoole on lihtne ette kujutada elamu interjööris.
Seinatuled. Elegantne klassikaline valgustus jätkab veranda teemat. Seintele paigaldatuna ei valgusta need mitte ainult ruumi, vaid vastutavad ka selle hubasuse eest.
Loe edasi  Ühevärviline loggia: disainer Denis Vasilov

Leia võimalusi verandade ja loggiate kujundamiseks :

Arhitekti ja disaineri projektist pärit veranda interjöör Veranda interjöör arhitektide Dmitri Kulish ja Anna Karpova projektist MK-Interio Stuudio poolt teostatud projekti veranda interjöör
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
  1. Arne

    Kas on võimalik muuta väike rõdu maamaja verandaks? Millised sammud selleks vaja astuda? Kas on vaja luba või erilisi ehitustöid teha? Kuidas leida sobivaid materjale ja ehitusmeeskonda? Millised on tavalised kulud sellise ümberehituse jaoks? Kas on mingeid regulatsioone ja nõudeid, mida tuleks silmas pidada? Palun andke nõu, kuidas muuta väike rõdu funktsionaalseks ja kutsuvaks maamaja verandaks.

    Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: