Kuidas muuta oma rõdu moodsaks kontoriks: 6 lihtsat sammu

Kaasaegne rõdu ei ole enam teise klassi ruum, kus on suusad, rehvid ja vana külmkapp. Tänapäeval on see eraldi ruum korteris: mõnele on see puhkeala, teisele on see kontor. Ja neid aspekte on võimalik kombineerida. Õpi, kuidas – Anastasia Tarkhanovalt.

Moodne skandinaavia rõdu oma lihtsate joonte ja tagasihoidlike värvidega. Anastasia Tarkhanova projekt.

Kaasaegne rõdu on korteri ruumi laiendus. Nii stiililine kui ka funktsionaalne. Kui rõdu on väike.. saate teha puhkeala, ja kui teil on suur Loggia — saate korraldada uuringu. Disainer Anastasia Tarkhanova on kujundanud skandinaavia stiilis rõdu- trendikas loft ja ökoloogiliselt inspireeritud disainiga. Siin saab töötada, aga ka lõõgastuda, üksi või seltskonnas. diskreetne stiil, neutraalsed värvid, palju õhku ja mõned geniaalsed sisustuslahendused see aitab lõõgastuda ja keskenduda.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: