30 klassikalist Itaalia magamistuba

Klassikaline Itaalia stiil on võluva Vahemere esteetika, looduslike materjalide. Elegantne ja peen luksuslik magamistoa interjöör annab mööbel, mis on valmistatud päikesepaistelises Itaalias.

  • aadressilt 30

Renessansiajastu kajastused

Klassikaline Itaalia sisustus on õhuline, aristokraatlik ja rafineeritud. See ei ole üllatav, sest see on tekkinud Itaalias, mis on alati olnud Euroopa klassikalise kunsti häll ja arengukeskus. Kui valite oma magamistuppa klassikalises stiilis Itaalia mööbli, ei tee te viga.

Itaalia magamistubades puudub liigne luksus ja pompoosne barokk, empirestiil, gooti süngus. Need näevad välja üllad, kuid on lihtsad ja kasulikud – ühesõnaga, ideaalselt sobivad elanike igapäevaelu vajaduste rahuldamiseks.

Iga mööblieseme ja aksessuaari olemasolu Itaalia magamistubades on põhjendatud eelkõige praktilistel põhjustel. Voodid, sahtlid, riidekapid, öökapid, peeglid.. Kõik tooted on ilusad, funktsionaalsed ja mugavad. Looduslikud materjalid, käsitsi viimistletud mööbel, luksuslikud kangad, romantilised lühtrid ja valgustid, pastelne värvipalett ja meri loomulikku valgust.. Need on klassikaliste Itaalia magamistubade peamised omadused.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Inga Tiit

    Kas 30 klassikalist Itaalia magamistuba on saadaval või müügil? Kui jah, siis kus neid saab leida? Millised on nende hind ja kvaliteet? Kas need magamistoad on saadaval ka erinevates suurustes? Kas nende stiil ja disain vastavad autentsele Itaalia klassikalisele elegantsile? Oleksin tänulik, kui saaksite teavet jagada! Aitäh ette!

    Vasta
Lisage kommentaare