...

16 klassikalist diivanit: kaasaegne tõlgendus

Mitte ilma põhjuseta öeldakse, et klassika on ajatu. Klassikuid võib nimetada "kuldseks keskmiseks" kõigis erinevates stiilides. Siit ka selle kestev asjakohasus.

Ajatu klassika

Mineviku loominguliste kontseptsioonide arendamine on kaasaegse disaini jaoks tavapärane. Tulemuseks on rida suurepäraseid mööblitükke, mis on vanamoodsas mõttes ilusad ja moodsas mõttes mugavad. Kaasaegsed klassikalised diivanid on selle parim näide.

Klassikalise mööbli täiuslikud proportsioonid ei tee seda mitte ainult võrdluseks, vaid ka mitmekülgseks, nii et klassikalises stiilis diivan sobib kergesti kaasaegsesse interjööri. Eriti kuna uued materjalid ja tehnoloogiad on muutnud klassikalises stiilis kanoonilised diivanid ainult täiuslikumaks. Samal ajal säilitavad klassikalised diivanid oma legendaarse esteetika: fundamentaalsus, staatus, elegants. Säilitades möödunud sajandite mööbli parimaid omadusi, on need saanud suure funktsionaalsuse ja mugavuse.

Klassikalised diivanid kaasaegses tõlgenduses on näidatud meie fotovalikus.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Kerli Tamm

    Kas need kaasaegsed tõlgendused klassikalistest diivanitest sobivad ka traditsioonilisemasse interjööri või on need pigem mõeldud kaasaegsetele ruumidele?

    Vasta
Lisage kommentaare