15 magamistuba Provence’i stiilis

Sa ei ole moodsa stiili fänn? Provence'i esteetika: Prantsuse maapiirkondade võluv atmosfäär võib olla just see, mida te oma magamistoas igatsesite?

Prantsuse võlu

Eesti hütt, skandinaavia maja, ameerika rantšo See kõik on seotud mitmekülgsuse ja maalähedasusega. Seda iseloomustab dekoratiivne lihtsus, mööbli struktuuride rõhutatud ebaviisakus ja elementaarne funktsionalism.

Provençal on samuti maalähedane – kuid see ei ole maalähedane ja tagasihoidlik. Vastupidi, seda võib julgelt nimetada elegantseks ja isegi aristokraatlikuks. Samas on täiesti ebatüüpiline pretensioonikus ja Versailles'i teatraalsus mööbli osas, mis sisustas Prantsuse monarhide kambreid.

Provence'i stiil ühendab provintsi elu võlu rafineeritud kunstilise kaunistusega. Võib-olla annab see teie magamistoale tõelise mugavuse.

Provence'i magamistoa sisustamiseks valige õige esteetikaga mööbel ja aksessuaarid. Voodid, sahtlid, kapid ja muud Provence'i stiilis magamistoa sisustuselemendid peaksid olema valmistatud naturaalsest puidust. Puit võib olla värvitud peentes looduslikes toonides või kunstlikult vanandatud. Kuldamine, käsitsi valmistatud miniatuursed maalid, käsitsi reljeefselt nikerdatud barokkmotiivid See kõik on Provence'i mööbli tunnus. Stiliseeritud sepistatud rauast laternad, figuurid, riidest lambivarjude all olevad lambid lisavad magamistoale värvi ja autentsust Provence'i stiilis. Sisustust täiendavad lille- ja marjatoonides kangad, mis on kaunistatud lillemustritega.

voodi 5325-90266 by Hooker Furniture.

Water Meadow King voodi 062-73-46 by Stanley Furniture.

Sara magamistuba Pellegatta poolt.

569W / 571W / 574W / 572W / 564BS / 570BS / 571BS / 574BS magamistuba BTC poolt.

Palmares voodi Giusti Portos.

voodi 8433 poolt S.A.L.D.A.

Silvano Grifoni voodi L1-2351.

CO voodi.85/B by Stella del Mobile.

Acquamarina sahtlikapp IMAB Group Pensare Casa.

voodi 1022 Bernard Siguier.

voodi LET072Z by IMAB Group Pensare Casa.

YLG0A / YLI0F / YLK0F voodi Grange'i poolt.

Antonella7 sahtli kapp Forni mobili poolt.

And So To Bed tehase lilleline voodi.

DM511 sahtlikapp Grange.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Triin Lepp

    Millised on peamised elemendid ja disainielemendid, mis iseloomustavad Provence’i stiilis magamistuba?

    Vasta
Lisage kommentaare