20 Jaapani stiilis magamistuba

Jaapani stiil vastab täielikult kaasaegse interjööri nõuetele. See on utilitaristlik ja lakooniline, vaikusest ja harmooniast kantud.

Tähendusrikas tühjus

Magamistuba – koht, kus sa tahad olla üksi iseendaga, lõõgastuda, unistada, mediteerida, end välismaailmast ära lõigata. Sisemise rahu leidmiseks on vaja rahulikku, meeldivat keskkonda ja häirete puudumist tõde, mille jaapanlased võtsid omaks sajandeid tagasi. Nende magamistubade interjöörid ühendavad endas askeetlikkust ja harmooniat. Jaapani stiili filosoofia on veelgi aktuaalsem tänapäeval, mil igapäevaelu muutub üha kiiremaks ja hea puhkuse puudumist tuntakse teravamalt.

Et nautida rahulikke ja eraldatud hetki, sisustage magamistuba jaapani stiilis. Selle sisemuses ei ole ühtegi ebavajalikku, häirivat detaili ning atmosfääri läbib rahu ja harmoonia. Jaapani stiilis magamistoal on oma eksimatu esteetika. Mööbliesemed on rangelt funktsionaalsed ja lihtsad, kuid väljendusrikkad: pjedestaaliga voodid, riidekapid, sahtlid ja muu elementaarse disainiga mööbel, kanepimatid, riispaberist lambid ja ruumijaoturid, naturaalne palett ja ilma igasuguse sekeldusteta.

Näiteid Jaapani stiilis magamistubade interjööridest saate uurida fototoimetuse valikust. Jaapani magamistubade riidekapid on valmistatud eranditult looduslikest materjalidest, viimistletud bambuse, tumeda tamme, pöögi, wenge toonitud spooniga. Kui soovite lisada aktsente jaapani magamistoa minimalistlikku interjööri, kaunistage see heledate tekstiilide, Ikebanide või hieroglüüfidega. Otsige "oma" Jaapani magamistoa variandid meie fotodel.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Krista Teder

    Kas on võimalik näha mõnda näidet või pilte 20 Jaapani stiilis magamistoas? Soovin inspiratsiooni ja ideid, kuidas oma magamistuba Jaapani stiilis kujundada. Kas keegi saaks jagada oma kogemusi või soovitusi? Aitäh!

    Vasta
Lisage kommentaare