“American” soojendusega rätikuraudtee jaoks: funktsioonid ja seade

Vee paigaldamine või kombineeritud soojendusega rätikud ei saa ilma erinevate ühendavate elementideta teha. Kõige lihtsam paigaldamise ja usaldusväärse Ameerika naised, kellel on sulgede tugevdamine. See ei ole lihtsalt pitser ja osa, millega saate teha kvaliteetseid tihe dokk 2 torud. Sellist paigaldamist saab kasutada metallist, metallplastist või propüleentorust.

Seade

American sisaldab ühendavat paigaldamist, Cape mutri ja näärme (polüuretaan, Paronit või kummist tihend). Tegelikult on see sidur külje ja mutteriga. Tänu sellisele disainile saab kiiresti ühendada torude pöörlemise mutter koos kraanaga ja vajadusel lahti ühendada.

Adapter on ette nähtud küttesüsteemi vedeliku temperatuuriks või 120-kraadises püksid. Sõltuvalt liigist võivad liitmikud taluda erinevat survet: piirväärtused näitavad tootja pakendil toote. Seda teavet tuleb arvestada Ameerika valides.

Paigalduspinna osa on kaetud nikliga – see takistab korrosiooni üksikasju ja parandab ka selle esteetilisi omadusi. Töö Ameerika vajab hoolikalt mitte kahjustada katte.

Kriimustused pinnale viivad toote järkjärgulise roosteni, mille tõttu võib see kiiresti maha jääda.

Funktsioonid

American – universaalne paigaldamine, mis peamine ülesanne on täielikult kattuvad veega jooksev vees või muu jahutusvedeliku. Selliseid kraanad on laialdaselt kasutatud kütte- ja veevarustussüsteemides. Amerienlaste kasutamine on mugav: ilma sellise kraanata rulli parandamise puhul (lekete esinemisel) või selle asendamine peab kogu haru välja lülitama, mistõttu on kogu põrand “lõigatud” Veevarustussüsteem. American, saate pöörata mutter ja kattuvad veevarustuse soojendusega rätikud.

Eelised ja puudused

Ameerika naisel on mitmeid olulisi eeliseid võrreldes teiste liitmikega.

 1. Lihtne ja kiire paigaldamine – töö jaoks ei nõuta erilisi teadmisi, samuti professionaalset tööriista. Saate paigaldada paigaldamise oma kätega ilma palgakuseta.
 2. Riski vähendamine seinakatte rikkumiseks: Ameerika ei pea erinevalt tavalistest keermestatud liitmikke pöörama, piisab selle pingutamiseks.
 3. Kvaliteetse ühenduse saamine – Tootjate sõnul ja klientide ülevaatete hindamine võivad sellised liitmikud langetada tosin aastat leketeta.
 4. Võime kiiresti soojendusega rätikud lahti lammutada ilma lõikamise lõpetamiseta.
 5. Kompaktsed suurused (erinevalt klassikalisest haakeseadisest).
 6. Võime korduvalt ehitada demonteerimise.
 7. Suur hulk üksikasju erineva konfiguratsiooni.
Loe edasi  Kuidas valida dušikabiini komponendid?

Sellise seadme puudusi ei ole. Mõned ostjad kurdavad liitmise suure maksumuse üle võrreldes teiste ühendamismenetlitusega. Kuid ameeriklaste usaldusväärsus ja vastupidavus õigustab selle väärtust.

Vahemik

Valik ameeriklased on ulatuslik: tooteid iseloomustab konfiguratsioon, tootmise materjal, suurus ja muud parameetrid.

Fittings on saadaval 2 kinnitusliigiga.

 1. Kooniline. Sellised liitmikud annavad ühenduse maksimaalse tiheduse ilma kummist padjade kasutamiseta. Nad erinevad immuunsuse süsteemi temperatuuri kõikumistele. Lekete esinemise kõrvaldamiseks soovitatakse spetsialistide paigaldamiseks kooniliste ameeriklaste paigaldamiseks fum lint.
 2. Korter (silindriline). Nad annavad tihedust, mis on tingitud paigaldamise ja Cape mutri tõttu, mis loob tasakaalu. Aja jooksul väheneb pitser ja vormi muutuste tõttu veenduda veega – see on peamised võimalused lameda paigaldustüübiga.

Ameerika naised võivad olla nurgelised. Need on mõeldud torude ühendamiseks teatud nurga all. On lahendusi, mis on kõverad erinevates nurkades: 45, 60, 90 ja 135 kraadi. Nad pakuvad sujuvat üleminekut ühe suuna teisele. Tänu Cape Nutile on liigesed üksteisega tihedalt külgnevad (ilma täiendava tihendi kasutamata). Otsene Ameerika on mõeldud sirgete torude paigaldamiseks.

Materjalide tootmine

Sanitaartehnilised liitmikud on valmistatud erinevatest materjalidest, mis eristatakse tugevusega, vastupidavus temperatuuri erinevuste ja rooste suhtes.

 1. Roostevaba teras. Steelliitmikud on kõige vastupidavamad, nad on usaldusväärsed ja vastupidavad, nad ei karda kõrge niiskusega kokkupuudet. Nad säilitavad kogu kasutusperioodi vältel kaubavaade. Väike maksumuse tõttu on teraskonstruktsioonid nõudluse tõttu nõudluse.
 2. Nende trükid tsinkiga. Kõige odavamad liitmikud. Meelitada oma väärtusega torulukad ja kodumeistrid. Tsingitud ameeriklased on lühiajalised: Ligikaudu pärast operatsiooni aasta algust hakkab tsinkide katmine välja kolima, mille tõttu rauda on niiskus ja kaetud roostega. Korrosioon rikub ühendi esteetikat ja võib põhjustada lekkeid, nii et esimeste märke rooste kinnitus tuleb muuta.
 3. Alates messingist. Sulam on omane hea tugevuse, elastsuse, vastupidavus kõrge temperatuuri ja inertsuse vedelike agressiivse keemilise koostisega. Tänu nendele omadustele on Ameerika naised messingist usaldusväärsed, ohutud ja vastupidavad. Parandada esteetilisi omadusi, paljud tootjad kroomitud tooteid või rakendada pigmendipulbri meetod neile. Puudused messing ameeriklased on nende kõrge hinna ja tumenemine töötlemata sulami töötamise ajal.
 4. Keskmisest. Nõudlus vase Ameerika naistele on nende kõrge hinna tõttu piiratud. Selle materjali kasuks on antud juhul, kui teil on vaja ühendada 2 samast metallist torudest. Vask tundub ilus, kuid ainult esimene kord: umbes kuue kuu pärast saab paigaldamise tumeneda ja olla kaetud rohelise patinaga. Lisaks mõjutab see värviline metall sageli elektrolüütilist korrosiooni.
 5. Plastikust. American polüpropüleeni tootmiseks puhtal kujul ei kasutata. Habras plastik, nii et see ei suuda tagada toruühenduste ja torustiku seadmete usaldusväärsust. Plastic kasutatakse paari metall keermestatud lisanditega, mida iseloomustab suurem vastupidavus.
Loe edasi  Pesumasina ventiil: seade ja remont

American valimisel on vaja arvesse võtta ekstsentrika, mis on ette nähtud maksimaalse rõhu ja temperatuuri jaoks, mis on mõeldud maksimaalse rõhu ja temperatuuri jaoks.

Kinnitus

Soojendusega käterätikuga raudtee ühendamine, kasutades suurustega liitmikke 3.4, 3.2, 1 (D = 32 mm) tolli ja muud mõõtmed viiakse läbi sama tehnoloogia. Töö teostamiseks vajate:

 • Lõika keermed torude otstes (vähemalt 7 pööret);
 • Võtke sobiv sobiva suurusega kinnitus;
 • Toruühenduse asukoht on pakitud fum-lindiga, keerake paigaldamise välimise niit;
 • Mutter panna ameerika külg ja sulgege kuni optimaalse kraadi kinnituse tihendi.

Pärast paigaldamise töö, te ei saa kasutada gaasi võti, nendel eesmärkidel, see sobib enam abielulahutuse.

Umbes “American” soojendusega rätikud, vaadake allolevat videot.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: