...

26 lilla ja lillat värvi voodit

Sa tahad kujundada lilla toonides magamistuba, kuid ei tea, kuidas unistust realiseerida? Meie pildivalik, mis aitab teil leida õigeid sisustustarbeid ja aksessuaare kõigis lillatoonides.

Lilla unistus

Selleks, et anda oma magamistoale tõeline isiksus, ei pea tingimata katsetama mööbliga ja asendama seda lõbusate, kuid mitte alati funktsionaalsete mööbliesemetega. Piisab sellest, kui valida ebatüüpiline värv, näiteks lilla.

Lilla magamistuba.. ei ole tingimata tütarlapseline valik. Lilla interjöör sobib ka mehele. Peaasi, et kaunistuses kasutataks õigeid toone- Tume, küllastunud ja mehelik.

Mida täpselt saame kasutada lilla magamistoa sisustuse kujundamiseks? Tänapäeval on see värv, mida disainerid ja tootjad aktiivselt kasutavad. Lilla ei sobi mitte ainult tekstiilide ja aksessuaaride, vaid ka mööbli jaoks. Osta lilla polsterdusega voodi ja magamistuba ei näe enam tavaline välja, isegi kui te ei lisa selle sisustusse teisi lillatoonilisi toone. Lilla magamistoa interjööri saab kujundada ka aktsentidega. Näiteks lilla voodiplaat, voodikatted, padjad või madrats võivad muuta kõige tavalisema voodi. Sa võid minna veelgi kaugemale ja kaunistada magamistuba lilla tapeetide ja kardinatega ning mängida lillatoonidega.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Anneli Tiit

    Kas 26 lilla ja lillat värvi voodit tähendab, et on olemas 26 erinevat lillat voodit? Või on see ühe suure voodi kirjeldus, millel on erinevad lillad toonid? Tahaksin täpsustust selle kohta, mida täpselt 26 lilla ja lillat värvi voodit tähendab.

    Vasta
Lisage kommentaare