...

20 sahtlitega voodit

Voodi peab olema mugav ja ilus, sest voodi on iga magamistoa peategelane. Ja kui selles on ruumi voodipesu hoidmiseks, on see ideaalne.

Voodid koos voodipesu sahtlitega lahendavad voodipesu hoiustamise probleemi. SuurepĂ€rane valik neile, kes ei soovi osta veel ĂŒhte kirstu padjadele ja tekkidele. Tootjad on maskeerimise kunsti perfektselt omandanud – SĂ€ilituskast on nii orgaaniliselt peidetud, et ei usukski, et see vĂ”ib olla "varjatud" ruum osakond. King-size-voodi sahtlitega nĂ€eb vĂ€lja nagu king-size-voodi Dekoratiivsed kardinad, integreeritud valgustus, hĂ”bedased lehed. Sahtlitega ĂŒheinimesevoodid on sageli tagasihoidlikuma vĂ€limusega, kuid on sama funktsionaalsed ja praktilised kui nende kolleegid. Paljud disainerid pakuvad siiski loogilist lahendust Luua ĂŒhe voodi koopia kaheinimesevoodist, millel ei ole muid vĂ€liseid erinevusi peale suuruse.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke nÀpunÀiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Marten Toom

    Ma olen selle teksti lugeja nimel ja mul oleks ĂŒks kĂŒsimus. Kas 20 sahtliga voodi on praktiline vĂ”i pigem ebamugav? Kuidas on selle kvaliteet? Kas kĂ”ik sahtlid on lihtsalt ligipÀÀsetavad? Ette tĂ€nades!

    Vasta
Lisage kommentaare