Retro uues maailmas

Art Decost Elviseni. Jonathan Charlesi nostalgilised mööblikollektsioonid High Pointis.

Pildil: Jonathan Charlesi mööbel William Yeorwardi kollektsioonist.

Briti disainer ja antiikespetsialist William Yeoward ( William Yeoward ) kujundas Jonathan Charlesi jaoks samanimelise kollektsiooni. William Yeowardi kogutud mööbel Klassikalise näidise tõlgendus. Lauad ja tugitoolid, kapid ja konsoolid 19. sajandi vaimus on valmistatud traditsioonilistest materjalidest: massiivsest mahagonist, tammest ja akaatsiapuust ning naturaalsest marmorist. Iroonilised üksikasjad Tribuut modernsusele.

Pildil: Jonathan Charlesi mööbel William Yeowardi kollektsioonist.

Art Deco ajastu on esindatud Luxe kollektsiooniga. Lauad ja lauad, diivanid ja tugitoolid, peeglid ja konsoolid – kuld, hõbe ja pronks. Sepistatud raud ja selged siluetid 1920ndate aastate mööbel.

Pildil: mööbel Jonathan Charlesi Luxe-kollektsioonist.

Detroidi kollektsioon Pühendumine 1950. aastate Ameerika retrostiilile. Klassikaliste autode interjöörid, Ameerika kohvik-söökla interjöörid ja muud äratuntavad ajastu detailid, mida Jonathan Charles oma käsitsi valmistatud mööbli puhul tsiteerib.

Jonathan Charlesi uusi kollektsioone esitletakse iga-aastasel High Point'i näitusel USAs. See toimub 19.-24. oktoobrini.

Tutvu teiste Jonathan Charlesi kollektsioonidega.
Loe edasi  Olga Mihhailovskaja: Mis on hea Eestilasele saksa mööblis?
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: