...

30 garderoobid

Magamistoas vĂ”i koridoris asuv hoiusĂŒsteem peaks olema kompaktne ja mitte hĂ€irima ruumi ergonoomikat. Kaasaegsed garderoobikapid peegeldavad seda vajadust. Vt.

  • aadressilt 30

Kaasaegne lÀhenemine ladustamisele

Kui teil ei ole majas riietusruumi, vĂ”ite riideid hoida garderoobis. Tootja kavandatud hoiusĂŒsteemid on ergonoomilised – ja lastele ideaalsed vĂ”ite alati leida kapi, mis sobib ruumi suuruse ja stiili poolest.

Modulaarseid riidekappe saab paigaldada mis tahes arvu sektsioonidega, vastavalt kliendi spetsifikatsioonile, ridade vĂ”i nurkade kujul, seinale paigaldatuna vĂ”i niĆĄĆĄidesse sisseehitatuna. Kaasaegse inimese garderoob on ĂŒsna mitmekesine See ei sisalda mitte ainult riideid igaks juhuks, vaid ka igasuguseid aksessuaare. Riidekapid on ÀÀrmiselt kasulikud, kui siseruum on hĂ€sti korraldatud. See vĂ”ib olla tĂ€idetud eri tĂŒĂŒpi sahtlitega, riiulitega (fikseeritud vĂ”i eemaldatavad, avatud vĂ”i suletud ) vĂ€lja tĂ”mmatavate vĂ”i pööratavate riiulitega, korvide vĂ”i sektsioonidega vööde, ehete, lipsude, aluspesu jne jaoks.

Garderoobikapid on valmistatud metallist, naturaalsest puidust, tamburato-, tamburato-, tamburato-, tamburato-, tamburato-, tamburato-, tamburato-, tamburato- jne Tolmukindluse ja struktuurilise jĂ€ikuse tagamiseks vajalikud materjalid. Saate leida uuendusliku tugisĂŒsteemiga garderoobikapi programmi ( see on sisemiste elementide kinnitamise alus ) integreeritud ukse avamise mehhanismidega see vĂ€hendab kokkupanekuaega, suurendab tolmukindlust.

ÜkskĂ”ik kui rikkalik teie sisemus ka ei oleks Garderoobilahendused, mis on samuti pĂ”neva disainiga. Klassikaliste mudelite uksed on kaunistatud liistude, peegliintarindite, reljeefsete elementidega. Neile, kes armastavad klaasi oma interjööris, pakuvad tootjad kappe, mille uksed on valmistatud ekstra lĂ€bipaistvast float-klaasist, peegeldava efektiga lĂ€bipaistvast klaasist, suitsuklaasist vĂ”i mattklaasist. Saate moodsas stiilis fantaasiarikka disainiga garderoobi, nĂ€iteks pehme nahkpolsterdusega, mis on kaetud reljeefsete ruudukestega.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke nÀpunÀiteid ja pilte
Comments: 2
  1. Madis

    Kas need 30 garderoobi on erinevas suuruses vĂ”i kĂ”ik ĂŒhe suurusega?

    Vasta
  2. Markus KivimÀgi

    Kas nendes 30 garderoobis on piisavalt ruumi ja riiulite arv riiete ladustamiseks?

    Vasta
Lisage kommentaare