Valmis garderoobid: 5 müüti

Riidekapid ja sisseehitatud mööbel sõna otseses mõttes ujutasid Eesti turu üle. Kuid ka valmis garderoob ei ole vananenud. Selle arhailisus ja kasutamiskõlbmatus on lihtsalt müüt. neid ümber lükata.

Millist tüüpi riidekapp sobib kaasaegsesse interjööri? Minimalistliku interjööri jaoks on antiik- või vintage-stiilis riidekapp õige valik. Andke oma interjöörile mänguline puudutus ja andke vihje fusionile. Kui teil on kaasaegne pehme mööbel, moodsad lühtrid, trendikas graafiline või tavaline tapeet, siis on ajastutäis teie kodus suureks aktsendiks. Toetage sellist tükki ühevärviliste linaste kardinate või linaste, puuvillaste, tikitud padjadega.

Milline riidekapp sobib kaasaegsesse interjööri? Minimalistliku interjööri jaoks valige antiik- või vintage-garderoob. Lisage oma interjöörile mänguline puudutus ja andke vihje fusionile. Kui teil on moodne pehme mööbel, moodsad lühtrid, trendikas graafiline või tavaline tapeediga, oleks antiikmööbli välimusega riidekapp suurepärane aktsent teie interjööris. Toetage tükk ühevärviliste linaste kardinate või linaste, puuvillaste, tikitud padjadega.

Peida

1. Müüt: garderoobid on ruumi raiskamine

Refutatsioon. Riidekapid liigitatakse mööbliesemeks, st neil on ( külg- ja tagaseinad, samuti ülemine kaas ja ) põhi, mille külge on kinnitatud uksed. Sisseehitatud kappidel puuduvad sageli üldse seinad ja uksejuhikud on kinnitatud ruumi põranda ja lae külge. See tähendab, et kasutada saab kõiki piire, nišše ja nurki. Kuid isegi standardmööbel kannatab ratsionaalsuse puudumise all. Garderoob ei ole seotud kindla asukohaga toas, korteris. Saate selle teise nurka viia, viia see uude koju. Sisseehitatud mööbel seevastu muutub ruumi arhitektuurseks elemendiks.

Loe edasi  Kodus diivanil

Garderoobi saab kasutada ka ruumijaotajana Lihtsalt leidke atraktiivse tagaseinaga mudel. Näiteks kahepoolne kapp, mis avaneb nii esi- kui ka tagaküljele.

Valmis garderoobi saab iga kuu hõlpsasti ümber paigutada.

2.Müüt: kokkupandavad garderoobid on ebamugavad, kuna neil on hingedega uksed

Refutatsioon. Valmis garderoobid on tavaliselt hingedega, samas kui sisseehitatud garderoobid on sageli hingedega lükanduksed. Kuid mitte tingimata: lükandustega standardkappe on sama lihtne leida kui liigendustega sisseehitatud kappe. Muide, igal ukse avamise tüübil on eelised ja puudused.

Riidekapid võivad olla varustatud eri tüüpi ustega – mitte tingimata hingedega.

3. Müüt: Valmis riietusruumid müüakse alati standardvarustuses

Refutatsioon. Jah, paljud seeriamööbli tootjad keskenduvad üldistele mudelitele, mis vastavad enamiku klientide vajadustele. Näiteks tavaline kaheukseline garderoobikapp koosneb mitmest riiulist ja ristkangist. Kuid mida suurem on eseme suurus, seda mitmekesisem on selle jõudlus: sellel võib olla nii üks kui ka kaks riputit, see on saadaval nii sahtlitega kui ka ilma. Sama garderoob on saadaval erinevates versioonides. Need on kõik standardsed, kuid miski ei takista teid neid "kohandamast" Võite eemaldada mõned riiulid või reguleerida riidekapi kõrgust vastavalt oma vajadustele. Pidage meeles "tüpiseerimist" Hoiab teie garderoobi kulud võimalikult madalad. Kas see ei ole argument neile, kes tahavad raha kokku hoida??

Garderoobid ehitatakse sageli samadest moodulitest kui garderoobid.

4. Müüt: valmis garderoob säästumööbel

Refutatsioon. See ei ole! Mis on turistiklass?! Vaadake vaid nende tehaste toodangut, mis toodavad mööblit nn paleestiilis. Valik koosneb täielikult valmis riidekappidest. Valikuid on nii palju, et saate valida kolmekorruseliste riidekappide, viiekorruseliste ja isegi kümnekorruseliste kappide vahel reas või nurgas.

Eliitkollektsioonide riidekappidel on käsitsi valmistatud detailid, spoonitud mosaiik ja antiikvärvitud töö.

Loe edasi  Riietuslaud & Alates.

5. Müüt: garderoobid on moest väljas

Lükake ümber . Siinkohal vaatame, kes määratleb, mis on tänapäeval "trendikas". Sisekujundajad? Kuid kõige tähtsam on nende jaoks arhitektuurilist ilu, mistõttu nad pakuvad oma klientidele garderoobid jaoks. Disainerid kasutavad sisseehitatud garderoobikappe kahes olukorras: kui ruumi ei ole piisavalt ( kitsam, kuid täis seinaga garderoobikapp.. rohkem sobib ) või korteri arhitektuurilisest ebatäiuslikkusest: "lõigatud" alkov, tühi vahesein.. Ükski muu mööbel ei mahu siia. Kui aga on nõudlus klassikalise interjööri kvaliteedi järele ning ruum on avar ja korrapärase kujuga, tellivad samad disainerid ainult vabalt seisvaid garderoobikappe. Kas te nimetaksite klassikalist moest välja läinud? Vaevalt. See on ajatu ja sellepärast.. alati.

Ainus asi, mis on tänapäeval moest väljas, on ebamugav garderoob. Kui saate seda endale lubada Tellige garderoob, mis vastab teie vajadustele ( riiulid, sahtlid ). Siis ei arva keegi, et teie ettekujutus heast mööblist on aegunud.

Trendikas garderoob – ei ole oksümee! Paljud riidekapid on projekteeritud tuntud disainerite poolt.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: