...

26 pöörlevat tugitooli

Saate mugavalt istuda pöörlevas toolis ja seeläbi lõdvestada oma selga ning vabastada pingeid. Uued materjalid ja tehnoloogiad võimaldavad disainida üha huvitavamaid ja tõhusamaid lauaplaate.

Pööratavad tugitoolid olid algselt populaarsed peamiselt kontoritöötajate seas. Kuid aja jooksul on nende eelised tavapäraste toolide ees muutunud nii ilmseks, et tootjad on hakanud looma sarnaseid mudeleid koduseks kasutamiseks.

Pöörlev tool on peaaegu identne tavalise tooliga. See võib olla kas silmapaistvate käetugedega või ilma, lameda, ümmarguse või kumera seljatoega, mõnikord täiendava dekoratiivse elemendi ( padjadega, pehme "rulliga", kinnitatud "kõrvadega" seljatoe külge.., Moekate õmblustega jne.. ). Mõne tooliga on kaasas muud mööbliesemed, näiteks puff, jalatugi või laud. Polsterdus on tavaliselt polsterdatud tugevast nahast või raskest kangast, mustriga või ilma.

Erinevalt tavalistest mudelitest on pöörlevad toolid varustatud pöörlemismehhanismiga ( tavaliselt 360 kraadi ) mis võimaldab kasutajal näha kogu ruumi ja rohkem esemeid käeulatuses. Sellel on muid "parandusi". Näiteks reguleeritava kõrgusega jalg pakub lisamugavust kõigile pereliikmetele.. Suurtest väikesteni. ratastel olevad rattad muudavad tugitooli väga liikuvaks ja võimaldavad seda hõlpsasti ruumis liigutada. Pööratav tugitool on konstrueeritud nii, et seljatoe kallet saab muuta. Kõik see muudab need toolid väga funktsionaalseks ja mugavaks. Pöörlev tugitool on nii töötamiseks kui ka lõõgastumiseks sama lõbus.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Katriin Kala

    Kas keegi oskab öelda, kust ma võiksin osta 26 pöörlevat tugitooli? Kas neid on võimalik leida lähedalt või pean ma neid tellima veebist? Tänan ette äsja.

    Vasta
Lisage kommentaare