26 metallist tugitooli

Tugevad, stabiilsed ja stiilsed metallraamiga tugitoolid vÔtavad kindla koha nii privaatsetes kui ka avalikes interjöörides ning muudavad teie puhkuse meeldivamaks ja mugavamaks.

Metallist tugitoolid on eriti vastupidavad. SeetÔttu saab neid kasutada nii elamutes kui ka avalikes ruumides. Metallraam on valmistatud tööstuslikult, tÀielikult kÀsitsi ( sepistatud rauast tool ) vÔi kasutades nii tööstuslikku kui ka kÀsitsitööd. Tootmismeetod ei mÔjuta toote stabiilsust, vastupidavust ja kestvust.

Lisaks metallist ja nahast vĂ”i tekstiilist polsterduse standardkombinatsioonidele "ĂŒhendavad" mĂ”ned tehased metallraami rotangist ja muudest materjalidest. MĂ”nel metallist tugitoolile ei ole ĂŒldse mingeid "pehmeid" osi – need on tĂ€ielikult metallist. Nendele mudelitele saab panna spetsiaalsed padjad, matid vĂ”i polstrid, et istumine ei tunduks liiga karm.

Tootjad ehitavad teatavatesse metallraamidesse mehhanisme, mis vÔimaldavad muuta tooli seljatoe asendit. See suurendab mÀrgatavalt istumismugavust. Metalli teine vaieldamatu eelis on selle plastilisus, mistÔttu on metallraamiga tugitoolide erinevad vormid.

Loe edasi  Kohanduv disain
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: