...

26 garderoobid

Garderoobid peavad olema mahukad ja funktsionaalsed. Ja ka ergonoomiline ja esteetiline. Meie fotokomplektis olevatel riidekappidel on kõik ülaltoodud omadused.

kleitide, ülikondade ja pesu jaoks

Garderoob on riiete jaoks. Seega kaaluge garderoobimooduli valimisel eelkõige oma garderoobi suurust. Tehke audit: kui palju nädalavahetuse kleite ja ülikondi teil on, kui palju kingi, kudumeid, aluspesu ja muid esemeid? See uuring aitab teil valida oma riietusruumi suuruse. Ja siis saate valida, millega soovite seda täita: riiulid, sahtlid, väljatõmmatavad riiulid ja korvid.

Garderoobi mõõtmed on olulised tüüpiliste Eesti korterite puhul. Kui teil on väike tuba, võiksite kaaluda kõrget, kitsast täisseina garderoobikappi. Kompaktne kahekohaline riidekapp on lapse tuppa piisav. Olemas on suuremahulised ladustussüsteemid, kus saab ladustada tõeliselt suurel hulgal esemeid. Kuid nad vajavad ruumi ja ruumi, et neid majutada. Riidekapid võivad olla ehitatud, moodul- või paigaldatud. Mõned on varustatud hingedega ustega ( klassikalised mudelid ) mõned kasutavad liug-, klapp- ja isegi pöörlevaid uksi.

Riidekappide stiil ja esteetika sõltuvad rindadest. Ja paljudel juhtudel on kliendid vabad valima oma garderoobi varustust – ehkki pisut kergekäeliselt Suur graveeritud peegel, käsitsi nikerdatud, satiin- või toonitud klaas, matt- või läikiv lakkviimistlus, integreeritud või malmist furnituurid. Mõned tootjad pakuvad laiendatud funktsionaalsusega riidekapi mudelit: riiulid raamatute jaoks, valgustus ja teleripesa.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Eero Ristik

    Kas 26 garderoobi on piisav kogus või peaks neid olema rohkem või vähem?

    Vasta
Lisage kommentaare