...

25 kaasaegset kahekohalist diivanit

Universaalne lahendus koju ja kontorisse. Need sobiksid ühtviisi hästi elutuppa, kontorisse või vastuvõturuumi.

Seda on raske uskuda, kuid diivan oli kunagi luksus, mida vähesed inimesed said endale lubada. Nüüd on iga interjööri jaoks olemas oma mööblitükk. See kehtib eelkõige kaasaegsete kahekohaliste diivanite kohta. Diivan on praktiliselt asendamatu nii elu- kui ka tööruumis.

Nende mudelite üks peamisi eeliseid on kompaktsus. Väikeses elutoas või magamistoas näeks kolme- või neljakohaline diivan liiga ebamugav välja. Ja kahekohalised diivanid Ei võta ära lisametreid ruumi ja pakuvad samasugust mugavust nagu nende "suured vennad".

Kaasaegsete kahekohaliste diivanite elegantse disaini tõttu sobivad need ka kontorikeskkondadesse. Parim valik nende jaoks on nahast diivanid, millel on sirge seljatugi ja millel puuduvad käetoed.

Ja koju sobib paremini kaasaegne kahekohaline diivan kokkupandud, kumera või kokkupandava seljatoega, polsterdatud istme ja käetugedega. Disainielemendina on neid sageli kaunistatud dekoratiivsete padjadega. Kuid rõhk on diivanikorpuse või -jalgade kujul ja katte värvil. Meie valikus olevate diivanite pildid aitavad teil teha õige valiku!

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 2
  1. Mart

    Kas nende kaasaegsete kahekohaliste diivanite kvaliteet vastab ootustele ja milliseid mugavusomadusi need diivanid pakuvad?

    Vasta
  2. Kaisa Tohver

    Kas need kahekohalised diivanid on saadaval erinevates stiilides ja värvitoonides? Kas neil on ka mugavad polsterdused ja vastupidavad raamid? Kas on võimalik saada neid diivaneid ka tellimisel, et vastata konkreetsetele mõõtudele ja eelistustele?

    Vasta
Lisage kommentaare