...

20 erineva laiusega kahekohalist voodit

Kuninglikud unistused unistavad viktoriaanlikus stiilis voodites ja kaasaegne tegevus modernses stiilis voodites. Mis on teie eelistus?? Kõik on saadaval ka kõige nõudlikumale maitsele!

Kahekohaline voodi.. Perekondliku hubasuse sümbol Saadaval erinevates laiustes ( 160, 180 või 200 cm ). Kaheinimesevoodi laiuse valimisel on oluline kaaluda, milline magamisasend on teie jaoks parim. Need, kes soovivad magada külili – 160 cm laiune voodi. Inimeste jaoks, kes magavad enamasti selili, aga ka eakate inimeste jaoks on 200 cm laius hea.

Iga foto king-size-voodist interjööris näitab, et see mööblitükk loob magamistoas atmosfääri ja igal king-size-voodi fotol on näha selle oma maitse. Viktoriaanlikus stiilis voodi koos varikatuse ja nikerdatud peaplaadiga meeldib klassikalise stiili austajatele, samas kui need, kes eelistavad moodsat välimust, leiavad viimaste disainitrendide järgi loodud mudeli.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Kersti Metsalu

    Kas 20 erineva laiusega kahekohalist voodit tähendab, et igal voodil on erinev laius või on kõik 20 voodit erineva laiusega?

    Vasta
Lisage kommentaare