...

20 huvitavalt kujundatud diivanit

Kaasaegsed, stiilsed diivanid ei ole mitte ainult ebatavalise disainiga, vaid ka tehniliselt täiustatud, et tagada maksimaalne mugavus.

Huvitavate disainilahenduste valik hõlmab eri stiilide ja hinnaklassidega diivaneid. Meie valikust leiate fotosid diivanitest, millest paljud on näidatud rahvusvahelistel mööblimessidel ja mis on muutunud populaarseks just oma ebatavalise välimuse tõttu. Disainisohvad erinevad masstoodangust eelkõige oma unikaalse kuju poolest. Samal ajal valivad stiilsed ja eksklusiivsed diivanid mõnikord minimalismi seda iseloomustab ühevärviline polsterdus ja voolavad jooned, mis sageli peidavad endas keerukat disaini, mis pakub maksimaalset mugavust. Fotod tuntud ettevõtete diivanitest näitavad keerulisemaid mudeleid, mis on tsitaadid erinevatest kultuuridest ja isegi ikoonilistest filmidest.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Kaie Toom

    Millised on nende diivanite hindade vahemikud ja kas neid saab osta ka online-poe kaudu?

    Vasta
Lisage kommentaare