...

16 serveerimislauda ratastel

Laud, mida saab kasutada toidu ja jookide transportimiseks, on väga mugav asi. Kui ostate ühe, imestate peagi, kuidas te ilma selleta hakkama saite. Ainult suurepärased tooted igaks juhuks.

Enamik kohvilaudu on valmistatud klaasist ja on mitmeastmelise konstruktsiooniga. See võimaldab neil olla üsna kompaktsed ja samal ajal mahutada palju toitu. Selles pildistamises leiate ainult ratastel serveerimislauad – 16 huvitavat mudelit.

kaasaegne stiil

Disainimudelid. Suured rattad või pisikesed rattad; kaks, kolm või kuus tasandit; statsionaarne või kokkupandav konstruktsioon Disainerid mõtlevad välja igasuguseid laudu ja tootjad toodavad igasuguseid laudu. Seda saab osta klaasist, plastist, metallist, mis tahes värvi ja suurusega. Valige !

Kõige lihtsam on turul leida moodsa välimusega ratastega laud. Valida saab paljude võimaluste ja erinevate kujunduste vahel.

Klassikalises stiilis

Luksuslikuks interjööriks. Mõned tehased jäljendavad täpselt ajaloolisi mudeleid, teised toodavad oma serveerimislaudade mudeleid. Mis on parem? See on sinu otsustada. Vaadake neid pilte meie valikust.

Kui ostate klassikalises stiilis serveerimislaua ratastel, on oluline valida täpne puidu toon, mida sageli kasutatakse mudeli aluse valmistamiseks. See peab täpselt sobima toa ülejäänud mööbli tooniga.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Tõnis Kase

    Kas 16 serveerimislauda ratastel on saadaval erinevat värvi või kujundusega?

    Vasta
Lisage kommentaare