...

12 klaasist serveerimislauda

Tavaliselt kasutame serveerimislaudu, mis aitavad meil serveerida kohvi elutoas vÔi hommikusööki voodis. Meie fotovalik nÀitab teile nende kahtlemata kasulike ja elegantsete sisustusesemete mitmekesisust.

Serveeritakse stiilselt

MĂ”nikord tahate tĂ”esti sĂŒĂŒa vĂ€ljaspool kööki, nĂ€iteks töölaua taga arvuti taga. Peate tunnistama, et toidu kandmine taldrikul vĂ”i kandikul ei ole vĂ€ga mugav ega esteetiliselt meeldiv. Serveerimislauad tĂ€idavad seda funktsiooni suurepĂ€raselt Kerged ja ratastega seadmed, mis vĂ”imaldavad hĂ”lpsat liikuvust. Meie kohvilaud on tavaliselt paigutatud kahele vĂ”i kolmele tasandile. Oma erakordse mahutavusega vĂ”imaldavad nad serveerida toitu mitmele inimesele korraga. Serveerimislauad sobivad ideaalselt mobiilseteks karastusjaamadeks vĂ”i minibaarideks, mida saab lĂŒhikese etteteatamisega kasutada, et pakkuda kĂ”ike lĂŒhikese aja jooksul kĂŒlalistele, kes on kogunenud elutoa kohvilaua ĂŒmber vĂ”i kodukinos.

Lisaks oma funktsionaalsusele hinnatakse klaasist kohvilaudu ka nende dekoratiivse vÀÀrtuse tÔttu. Nad nÀevad peen vÀlja, nii et neist saab kergesti tegelik interjööri aksessuaar. Hoolimata oma nÀilisest haprusest, peavad klaasist serveerimislauad vastu mÀrkimisvÀÀrsetele mehaanilistele löökidele. Asjaolu, et "pÔrandad" serveerimislauad on valmistatud karastatud klaasist.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke nÀpunÀiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Kertu Metsalu

    Kas 12 klaasist serveerimislaua mahutavus on piisavalt suur, et panna sinna igasugust toitu ja jooke? Kas see on vastupidav ja turvaline?

    Vasta
Lisage kommentaare