...

26 värvilist klaasist söögilauda

Köök-söögitoa piirkond on üks maja kõige ihaldusväärsemaid piirkondi. Ja kõige keskmes on söögilaud. Milline laud paneks teid soovima, et saaksite perega võimalikult tihti kokku??

Köögi ja söögitoa mööbel peaks olema mitte ainult praktiline, vaid ka keskkonnasõbralik. Selles mõttes võivad klaasist söögilauad hõlpsasti läbida “näokontrolli”. Mis puutub riietuskoodeksisse.., ka klaasist mudelitel on kõik see olemas. Tänapäeval populaarses sisekujundustrendis, mille kohaselt kombineeritakse köögi söögituba ja elutuba erinevalt, võib klaasist köögilaud mängida selle ruumi peamise ühendava elemendi rolli. Meie valikus olevate klaasist köögilaudade fotod aitavad teil teha oma valikut.

Klaasist laudadest rääkides peame eelkõige silmas klaasist lauad, kuigi võib kohata ka mudeleid, mille puhul nii lauaplaat kui ka jalad on klaasist. Tööpindade puhul kasutatakse karastatud, kuumakindlat, lamineeritud klaasi. See on saadaval ekstra läbipaistev, pronks, satiinne. Saadaval paljudes värvides. Klaas on toonitud (täielikult või osaliselt ) mõnikord on see värvitud. Klaas jääb läbipaistvaks või vastupidi, kaotab oma algse iseloomuliku iseloomu.

Klaasist töötasapinnad toetuvad mitmesugustest materjalidest valmistatud raamidele ja jalgadele puit, metall, polükarbonaat, sünteetiline kivi, komposiitmaterjalid. Fotodel olevate klaasist köögilaudade hulka kuuluvad klaasist transformaatorlauad, mis säilitavad tänu inseneri- ja disainialastele oskustele ebatavaliselt kerge vormi.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Martin Kask

    Mis tüüpi viimistlust kasutati nende söögilaudade klaaskatte saamiseks? Kas need klaaslaudade värvused on saavutatud ilma kasutatud viimistluseta või on need tehislikult töödeldud?

    Vasta
Lisage kommentaare