...

30 erakordset söögilauda

Söögilaud on tõeline mööblitükk. Kas see on lihtne ja tagasihoidlik või vastupidi, äärmiselt värviline – otsustate teie. Meie omalt poolt oleme valmis pakkuma 26 lauavalikut, mis sobivad igale maitsele ja värvile.

  • aadressilt 30

Igapäevane.. ei!

Söögilaud- Söögilaud on kahtlemata oluline mööbliese. Olenemata sellest, kas teil on köögi söögilaud või laud, mis elab elutoas Need on sageli perekondliku koosviibimise keskpunktiks ning on ka üsna suur ja nähtav sisustusobjekt. Nii et kui söögilaud näeb välja silmatorkav, siis saab sellest kasu ka interjöör.

Mitte ainult kohvilaud ei ole väga dekoratiivne. Seepärast võtsime üles fotod söögilaudadest, mis kujutavad endast disainerite kujutlusvõime poolt loodud ja traditsiooniliste ning uuenduslike tehnoloogiate ja materjalide abil teostatud mudeleid.

Pjedestaal on kõige sagedamini söögilaua peamine kaunistus. Keskne, ristikujuline või neljajalgne, puidust, klaasist, metallist või kivist See keerdub palliks, paindub kõige uskumatumate nurkade all, näeb välja nagu skulptuur, keeruline geomeetriline joonis või arhitektuurne kujundus. Ka lauaplaat ei jää kaugele maha: kui see on tavalise ringi või nelinurga kujuga, siis on see kindlasti valmistatud eksootilistest toorainetest- Murano klaas, wenge puit, Carrara marmor ja rõõmustavad teid värvilise kaunistamise ja värvimisega.

Nagu näete söögilaudade fotodelt: oma funktsiooni ja välimuse poolest võivad need olla sisekujunduses oluliseks kujundusaktsendiks. Kööki või elutuppa söögilauda valides ei pea kiirustama – alustuseks tuleks sirvida võimalikult palju fotosid.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Madis Orav

    Kas 30 erakordset söögilauda on erinevatel stiilidel, materjalidel ja suurustel või on need ainult ühe stiili ja suurusega?

    Vasta
Lisage kommentaare