...

13 rohelist raamatukappi

Looduse erksad värvid annavad teie ruumile energiat, ilma et see oleks liiga häiriv. Roheline sobib kokku peaaegu kõigi spektri värvidega ja sellel on palju huvitavaid varjundeid.

Rohelisel on taastav mõju. Kui te ei ole valmis elama väljamõeldud rohelises interjööris, peaksite siiski kaaluma vähemalt ühe selle värvi mööblieseme olemasolu. Võite osta näiteks rohelise raamaturiiuli. See oleks suurepärane aktsendivärv ja ei rikuks ruumi visuaalset terviklikkust. Lõppude lõpuks saab rohelist kombineerida peaaegu kõigi värvidega, välja arvatud võib-olla lilla. Kui teil on jahedam interjöör, valige mereväesinine raamaturiiul. Salati jaoks sobiks paremini soe värvitoon.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 2
  1. Mari-Liis Põld

    Kas 13 rohelist raamatukappi on ühele inimesele või jagunenud mitme inimese vahel? Mis on nende raamatukappide eesmärk või funktsioon? Kas need raamatud on avalikult kättesaadavad või on need erakogud? Kas neid saab laenutada või ainult vaadata? Kas seal on olemas erinevaid žanre või on need spetsiifilise teemaga? Kas need asuvad kuskil kindlas kohas või on hajutatud üle linna/riigi?

    Vasta
    1. Kaupo

      13 rohelist raamatukappi võivad olla kas ühe inimese või mitme inimese omad, olenevalt sellest, kuidas need on jagatud või kasutatud. Nende raamatukappide eesmärk võib olla mitmekülgne – näiteks jagada raamatuid teiste inimestega, tutvustada erinevaid žanre või teemasid või lihtsalt luua avalik koht raamatute vahetamiseks. Raamatud võivad olla nii avalikult kättesaadavad kui ka erakogud, sõltuvalt kapi omanikust või kasutajatest. Neid võib laenutada või lihtsalt vaadata ning võivad hõlmata erinevaid žanre või spetsiifilisi teemasid. Need võivad asuda nii kindlas kohas kui ka olla hajutatud üle linna või riigi, olenevalt sellest, kuidas need on loodud või kasutatud.

      Vasta
Lisage kommentaare