...

24 raamatukappi

Kerge riiulite üksus on hea alternatiiv massiivsele raamaturiiulile. Kasutage seda hoiustamiseks, ruumijaotajana, öökapina või isegi … poufina.

Lisafunktsioonid

Üks kaasaegse mööbli peamisi omadusi Kõik on seotud funktsiooniga. Raamaturiiulid ja riiulid- Mööblidisainerid ja -planeerijad lähtuvad oma loomingus pigem pragmaatilisest lähenemisest kui eranditest. Selle tulemusena ei ole raamaturiiulid kasulikud mitte ainult hoiusüsteemidena.

Riiulit saate kohandada nii, et see sobiks peaaegu igasse rolli teie interjööris Need aitavad jagada ruumi funktsionaalseteks tsoonideks ja pakuvad mugavat minibaari, millele on igal ajal kiire juurdepääs. Ratastel raamaturiiulid sobivad ideaalselt kohvilaudaks või öökapiks. Võite leida isegi riiulid koos pehme katusega see teeb suurepärase poufi.

Kokkupandavatest sektsioonidest koosnevad moodulriiulid on huvitavad ja käepärased Need võivad olla lihtsad, kuid kui lisate paar ekstra-kõrgust torni seina kõrvale, saate oma interjööri radikaalseks muuta. Liikuvad ja pöörlevad riiulid "põrandad" Liugriiulid, mille põrandad pöörlevad üksteisest sõltumatult ümber oma telje, on hea näide liikuvatest riiulitest Saate kõik vajaliku kätte, kui lihtsalt kallutate riiulit.

Raamatukapi ilmselge eelis ei ole ainult selle funktsionaalsus. Kõige pilkupüüdvamad esemed ruumis. Värvilistest akrüülkuubikutest valmistatud asümmeetriliselt paigutatud riiulitega riiulite moodul, Karussell, ehitusriiulid ja palju muud näete meie saadaval olevate raamaturiiulite valiku pildigaleriis – Bad haus raamatukoguriiul by Across the board. Klassika austajad võivad tutvuda meie vahatatud ja kummiga kaetud puitmudelitega, Louis XVI stiilis väljatõmmatavate riiulitega või pilastritega avatud tasapinnalauaga Eesotsas.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 3
  1. Meelis

    Kas 24 raamatukappi on mõeldud raamatute hoiustamiseks või saab neid sealt ka laenutada?

    Vasta
  2. Raul Kiis

    Kas 24 raamatukappi on puudutades ja avades ainult raamatute jaoks või kas seal on ka ruumi teistele asjadele nagu fotod või ajakirjad?

    Vasta
    1. Erki

      24 raamatukappi on tavaliselt mõeldud ainult raamatute hoidmiseks ja säilitamiseks. Kuid sõltuvalt kapi suurusest või kujundusest võib seal olla ka ruumi teiste asjade, nagu fotode või ajakirjade, jaoks. Siiski on oluline, et raamatud oleksid õigesti paigutatud ja korraldatud, et need oleksid lihtsalt ligipääsetavad ja säiliks korralikult. Seega, kuigi 24 raamatukappi on peamiselt mõeldud raamatute jaoks, võib sinna mahutada ka muid esemeid vastavalt vajadusele.

      Vasta
Lisage kommentaare