...

25 kaasaegset kööki

Tänapäeva köögid üllatavad teid oma disainiga ja paistavad silma oma funktsionaalsuse poolest, mõnikord on nad ranged ja mõnikord ekstravagantsed, kuid alati ergonoomilised ja funktsionaalsed.

Trendikas köök

Fototoimetuse valikus olev köögimööbel on dekoratiivne, funktsionaalne ja ergonoomiline, t. . Sellel on kõik kaasaegse stiili tunnused. Me räägime kaasaegsetest köökidest ja tutvume samal ajal nende mudelivalikuga.

Fotodel olevad kaasaegsed köögid näevad välja ekspressiivsed ja arhitektuursed. Need on varustatud seinale ja põrandale paigaldatavate ristkülikukujuliste mööblimoodulitega, mida saab paigutada võimalikult ergonoomiliselt. Kaasaegseid kööke täiendavad sageli saare- või poolsaarelahendused, samuti baarilauad, mis muudavad need esteetiliselt ja funktsionaalselt veelgi atraktiivsemaks.

Kaasaegsete köögikomplektide riidekapid ja sahtlid on täiendatud vajaliku suuruse ja konfiguratsiooniga riiulitega. Uksed ja sahtlid sulguvad õrnalt ja vaikselt kerge puudutusega, kasutades pehme sulgemismehhanismi, gaasipneumaatilisi amortisaatoreid ja reguleeritavaid hingesid. Lõikelaudade lauaplaadid on valmistatud ilusatest ja vastupidavatest materjalidest, nagu looduslik või kunstlik kivi, keraamika, teras, karastatud klaas. Köögimööbli lisanduseks on sisseehitatud valgustus, ebatavaline disain või nende täielik puudumine.


Materjalid allikast


Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 2
  1. Mariana Tuul

    Kas keegi saab soovitada mõnda ajakohast köögimööbli komplekti või disaini, mis sobiks hästi kaasaegsesse kööki? Tahaksin teada, millised on praegused trendid ja millised on parimate ja funktsionaalseimate köögimööblilahenduste omadused. Täname ette!

    Vasta
    1. Mihkel

      Kaasaegne köök peaks olema funktsionaalne ja stiilne ning tagama mugava igapäevase toiduvalmistamise. Tänapäeva trendide hulka kuuluvad näiteks minimalistlik disain, sügavad sahtlid, integreeritud valgustus ja nutikad lahendused nagu näiteks puutetundlikud kapid. Samuti on populaarsed neutraalsed toonid nagu valge, hall ja must, mis loovad modernse ja elegantse väljanägemise. Soovitatav on valida kvaliteetne ja vastupidav materjal, mis kestab kaua ning on lihtne hooldada. Oluline on ka mõelda köögi ergonoomilisele planeeringule, et tagada mugav ja efektiivne töökoht. Üheks näiteks ajakohasest köögimööbli komplektist võiks olla näiteks skandinaavia stiilis köögimööbel, mis sobib hästi kaasaegse ja funktsionaalse köögi sisustamiseks.

      Vasta
Lisage kommentaare