...

13 värvitud puidust köögifrontid

Puidust valmistatud köögimööbel on ajatu ja aegumatu. Klassikute jaoks on täispuidust esiplaanid võrratu. Tootjad omistavad erilist tähtsust viimistlusele ja värvile.

Puidu ajatu ilu

Puidu praktilised ja esteetilised omadused muudavad selle eksklusiivseks materjaliks, mistõttu sellest valmistatud komplektid on erilise staatusega. Rinnad on nägu Köögikapid. Need kujundavad teie köögi välimust. Massiivpuidust köögifrondid on saadaval ka eraldi seadmetena, mis on paigaldatavad plaaditud pinnaga seadmetele. Täispuidust foonid peidavad teie köögi selgroogu ja annavad teie köögi interjöörile soovitud atraktiivsuse ja staatuse.

Tootjad on soliidsete köögifrontide viimistluse suhtes tagasihoidlikud. Klassikaliste köögifrontide puhul on kasutatud nikerdatud detaile ja patineerimistehnikat, et luua antiikne välimus. Kasutatakse keskkonnasõbralikke plekke, mittetoksilisi veepõhiseid plekke, mis toovad esile puidu loomuliku struktuuri, väärikates värvides lakke ja viimistlusvahasid. Värvitud maalitud puitfrondid kombineerivad klassikalise keerukuse ja maalähedase võlu. Käsitsi viimistletud ja sepistatud furnituuridega massiivpuust esipaneelid annavad teie köögile päikselise Itaalia, rahulikku Provence'i või vana hea Inglismaa hõngu.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Ehita-maja.info - ehitus ja remont, eeslinnades, korter ja maamaja, kasulikke näpunäiteid ja pilte
Comments: 1
  1. Hanna Paju

    Mis värvidest need köögikapiuksed on värvitud ja kas neid on võimalik ka tellida teistes värvitoonides?

    Vasta
Lisage kommentaare