Kirill Yanovsky Kohleri värvitud kraanikaussidest ja Jacob Delafoni värvilistest vannidest

Mida ühist on KOHLERi ja Jacob Delafoni kaubamärkidel?? Mida tähendab sanitaartehniliste toodete julge disain?? Ja miks malmist vannid on endiselt moes? Ütleb KOHLER RUS peadirektor.

KOHLER ja Jacob Delafon on kaks vanimat vannitoaettevõtet, mis kuuluvad samasse USAs asuvasse kontserni. Täna on kontsern seotud paljude ärivaldkondadega, eelkõige luksusliku sanitaartehnika ja vannitoamööbli tootmisega. Prantsuse ettevõte Jacob Delafon, mis toodab täielikku valikut vannitoatooteid, võib oma juured tagasi viia aastasse 1889. Tänapäeval on Prantsuse kaubamärk tuntud kui peamine malmist vannide ekspert Euroopas ja mujalgi. Jacob Delafon sai 1986. aastal rahvusvahelise KOHLERi kontserni osaks. 1994. aastal alustasid Jacob Delafon ja KOHLER oma toodete tarnimist Eestile. Nii et lisaks Jacob Delafoni 125. aastapäeva tähistamisele on sel aastal veel üks aastapäev – 20 aastat edukat tööd Eesti turul.

Jacob Delafon Rêve vanni. Valurauast vannid. Võib öelda, et tänapäeval on see ikooniline sanitaartehnika. Jacob Delafon on oma asutamisest saadik kuulus oma malmist vannide poolest. Neid armastatakse nende keskkonnasõbralikkuse, vastupidavuse ja usaldusväärsuse pärast. Valuraua hoiab suurepäraselt soojust, seda on lihtne puhastada ja kvaliteetne email on täiesti immuunne lõhenemise ja kriimustuste suhtes. Enamik malmist vannidest on ümara kujuga, sest muu kujuga vannide valmistamine on uskumatult keeruline. Kuid siin meie Rêve'i kollektsioonis on väga ebatavaline ja terava disainiga vann.
Kraanikauss K-14272-VB Imperial Blue kollektsioonist Artist Editions by KOHLER. Värvitud pesemisaluste kohta. See on KOHLERi kaubamärgi tunnusmärk. Disainerid loovad neid, kasutades parimaid näiteid tarbekunstist ja käsitööst üle kogu maailma. Sarja viimased täiendused on näiteks järgmised vanade hiina, marokolaste või vanade inglaste disainilahendustega pesemisalused. Mitmevärviline emailviimistlus kantakse valamule käsitsi ja seejärel põletatakse ahjus. Seega muutub see toote lahutamatuks osaks ja seda ei saa kahjustada ega kustutada.
Jacob Delafoni Rythmik-kollektsioon. Uute toodete kohta. Nad tulevad peaaegu pidevalt välja. Me toome aastas turule 7-9 sanitaar- ja sisekujunduskollektsiooni. Disainerid üle maailma töötavad nende kallal. Meil on oma disainistuudiod Ameerikas, Pariisis, Milanos, Londonis ja isegi Shanghais. Sisekujundajad on tootmisprotsessist ja selle võimalustest hästi teadlikud Nii on kiirem ja lihtsam tulla välja ebatavaliste lahenduste ja uuendustega. Vaadake näiteks meie viimast kollektsiooni Rythmik. Mitte iga välisdisainer ei julgeks tootjale nii julgeid asümmeetrilisi kujundeid ja dünaamilisi jooni pakkuda.
Jacob Delafoni Cleo vanni. Julgusest ja muudest suundumustest. Sanitaartehnika kujunduse peamine suundumus tänapäeval julge. Varem peeti erksavärvilist vanni või värvilist pesemisnõu kui midagi ebatavalist. Ja tänapäeval on tuttavad valged ovaalsed vannid ja askeetlikud valamud üha vähem levinud. Jacob Delafon tõlgendab seda julgust väga kenasti ja elegantselt Võtame näiteks retrospiraatidest inspireeritud Cleo-inspireeritud vannid Klient valib ise, millise värviga ta neid värvib.
Jacob Delafoni mööbel kollektsioonist Terrace. Teine märgatav suundumus – Looduslikud materjalid, looduslikud värvid, looduslähedus. See on näiteks meie vannitoamööbli Terrace kollektsioonis. Selle esikülgedel on kaunis naturaalse tamme ja värvilise laki kombinatsioon.
Jacob Delafoni innovatiivse Freedraini äravoolusüsteemiga kraanikauss kollektsioonist Terrace. Innovatsioonist. Nende kõigi eesmärk on suurendada meie mugavust. Muusikaarmastajad ostavad integreeritud traadita kõlariga Moxie dušši, spaaarmastajad Igasugused mullivannisüsteemid. 2013. aastal sai üks meie inseneriprojektidest – Freedrain offseti loputussüsteem- võitis auhinna kategoorias "Innovatsioon" Ideo Baini juures. Me kasutame Freedrain'i terrassi pesualustes. traditsioonilise äravooluaugu asemel on neil varjatud klapp ja nupp. Valamu kiireks täitmiseks või tühjendamiseks piisab ühest puudutusest.
KOHLERi segisti kraan Strayt. Plaanidest. Me ei räägi teile veel kõike. Brändi fännid võivad oodata palju uuendusi. Eestil laiendatakse vannivalikut. Enne aasta lõppu tuleb välja veel kolm mudelit, sealhulgas ümberkujundatud Formilia. Kategoorias "Kraanid" Valmistume tutvustama mudelit Strayt, mida hindavad need, kes armastavad ranget disaini ja kuubikujulisi kujundeid. Veel üks uus toode – taskukohase hinnaga, kuid kõrgekvaliteedilise kraani eelistega. Uute kollektsioonide esmaesitlus toimub Euroopas ISH messil ja Eestil messil Mosbuild 2015.
Loe edasi  Villeroy & Bochi disainivõidud


Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: