12 lahtikäivat diivanit

Disainerid ütlevad: raamita diivan on suurepärane valik neile, kellele meeldib vabaaja stiil ja mugavus. Siin on valik ebatavalist mööblit, mis on teie asukoha vääriline!

Disainerite sõnul on kiiguta diivanid ideaalne lahendus paljudele erinevatele vajadustele Silmatorkav mööblitükk, mis on mängulise ja intelligentse tunnetusega, nagu meie fotode valik kinnitab. Nende silmatorkavad omadused on järgmised Kõhn, kodune muhke, ümmargune nagu Tuhande ja ühe öö iludus — Muuda oma tuba muinasjutuliseks karavanisaareks, mis sobib ideaalselt lõõgastumiseks.

Varjatud raamiga diivanid on praktilised ja funktsionaalsed: nende sees olev varjatud raam võimaldab neil mudelitel ühendada kahekümnenda sajandi mööbli usaldusväärsust ja stabiilsust raamita mööbli lõdvestunud vormidega. Tänu oma modulaarsele ehitusele võib see mööbel vajadusel muutuda täieõiguslikuks elutoa voodiks.

Kõrgtehnoloogia entusiastid võtavad teadmiseks! Moodsaimad, kaasaegsed, vahtpolsterdatud ja isegi õhuga täidetud lamamistoolid kohanduvad istumisasendiga, mõned neist on pimedas helendava LED-valgustusega!

Loe edasi  Taimede laud
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: