15 diivanit Saksamaalt

Kui te hindate mugavust ja funktsionaalsust üle kõige ning tunnete oma interjööris ainult moodsat stiili, siis on Saksamaal valmistatud diivanid loodud just teie jaoks.

Stiilne, kvaliteetne, saksakeelne

Imporditud diivanid on Eesti klientide seas väga populaarsed. See on arusaadav euroopa mööblit iseloomustab kõrge kvaliteet ja kaasaegne disain, mille on loonud andekad kunstnikud.

Kvaliteedi ja esteetilise asjakohasuse poolest on Saksa diivanitel Euroopa pehme mööbli hulgas eriline positsioon. Tunnustatav stiil ja tohutu kulumiskindlus. Enamik meie diivanitest järgib kaasaegset stiili, mis on tänapäeval eriti populaarne ja mida iseloomustab dekoratiivne tagasihoidlikkus ja funktsionaalne keerukus.

Mis puutub kasutusomadustesse, siis Saksa pehme mööbel ei allu praktiliselt mitte mingile kulumisele Saksa pedantsuse ja hoolega valmistatud karkassid on äärmiselt vastupidavad, sisemine täidis on hüpoallergeenne, see ei kortsu ega pigista ning polsterdus on kulumiskindel.

Saksa mööblitootjad eelistavad teha ergonoomilisi diivaneid ilma suurema dekoratiivse ekstravagantsuseta, nii et need sobivad hõlpsasti igasse kaasaegsesse ruumi.

Ükskõik, mis tüüpi diivan, kõik selles on allutatud põhiideele -.. funktsionaalsus. Mõned diivanid on moodulkonstruktsiooniga – Neid saab lahti võtta ja ümber paigutada nagu ehituskomplekti. Teised on mõeldud täielikuks lõõgastumiseks.. mudel klapib välja, pakkudes mitmeid võimalusi lõõgastumiseks. Köögi interjööris tuleb kasuks nahkpolsterdusega nurgadiivan puidust sokliga. Ja elutuppa paigaldage saarekese- kauni seljatoega, mis on polsterdatud tekstuurse kangaga, koos dekoratiivsete padjadega.

Loe edasi  Pouffe'i kuju ja välimus
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: