Kuidas teha beebi kiik seda ise?

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Paljud mäletavad suurepärase laulu filmi “Elektroonika seiklustest”, kus ta jõuab kiik. Praktiliselt igas hoovis tingimata kiik – või tehase metallist või omatehtud, koos puuga. Ja nad ei ole kunagi tühjad, sest paljud inimesed nagu lendu tunne. Kui soovite teha oma kätega lastele kiik, see artikkel teie jaoks.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Kasutatud materjalid

Alustada, on vaja välja selgitada, mida ja kuidas ehitada kiik. Kõik ilmselt sõltub teie eesmärkidest. Kui soovite ehitada vastupidav disain, mida kasutavad mitmed põlvkonnad, kasutage metalli. Kui te kavatsete riigis või hoovis ajutise kiiku riputada, saate need kujundada puidust või plastikust. Kuigi puidust kiiged on vastupidavad ja head, siis ka kaotate selle metallist. Plastic kiiged on tavaliselt ehitatud väikseimate kanalite vanuseni kuni 5 aastat.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Igal materjalil on oma eelised ja puudused. Kui puu on saadaval, odav, keskkonnasõbralik, see on suhteliselt ohutu, see on lihtne töötada sellega; Siis metall on vastupidav, tulekindel, kiik sellest on üsna kompaktne. Plastic on kerge, tema erksad värvid nagu lapsed. Kiini seadistamise koht tuleks valida järgmiste tegurite põhjal:

 • Te ei tohi kaotada oma last silmist välja;
 • Ohutus – Ärge korraldage traatide, veekogude, teede kõrval olevaid lende; Kui puudub valik, proovige kaitsta laste mängude koha vähemalt stakenik;
 • Vali koht, mitte liiga valgustatud päike, kuid mitte päris varjus;
 • Kui soovite ehitada puu kiik, märkige, et nad hävitavad kiiresti liigsest niiskust;

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Kuidas teha laste kiik seda ise?

 • kaitstud tuule puhangute eest;
 • Veenduge, et toksilise, kipitava, mesi ja taimedega ei ole kasvanud, mis võivad põhjustada allergiat;
 • Swing asukoht peab olema suhteliselt sile;
 • Kontrollige kindlasti iga sõlme kinnitamise usaldusväärsust.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Struktuuride sordid

Kujul konstruktsioon kiik seal on raam ja peatatud, seal on isegi kiik kevadel. Esitas palju võimalusi nende tüüpide jaoks. See on pendeli kiik ja pink-kiik ja “vaatetorn” ja paljud teised. Kui olete juba valinud materjali, millest te kiik paigaldate, joonistage tulevase disaini visand. Selle ülevaate põhjal tõmmake üksikasjalikud joonised kõikide suuruste märkimisega. Tuleb märkida, et mõned disainilahendused võivad olla kaasaskantavad. Need on tavaliselt metallist kiiged, nagu on valmistatud puidust, nõuavad maa peal usaldusväärset kinnitamist.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Swing on mitu tüüpi raamid.

 • P-kujuline – See on kõige ökonoomsem valik, kuna see nõuab väiksemat materjali. Kuid selleks, et disain oleks stabiilne, nõutakse betoonseid toetusi, mistõttu see mudel viitab statsionaarsele. See on ideaalne valik peatatud liigile paigaldatud pehme maapinnale.
 • L-kujuline. See disain on usaldusväärsem kui eelmine. Sellel on 2 külgtoetust mõlemal küljel paigaldatud küljele ja ühendatud ülemise hüppajaga.
 • X-fig – See on L-kujulise raami alamliik. Külgtoetused on seatud, näiteks tippu 20-25 sentimeetri ülaosas moodustasid nende ristad, milles põik-puit on virnastatud. Pange tähele, et disain on parem tugevdada külgfookust.
 • A-kujuline – See on raami kõige stabiilsem vaade külje hüppaja kujundamisel.
Loe edasi  Kui palju liiva on vaja liivakasti jaoks?

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Jooski joonis sisaldab järgmisi andmeid:

 • Raami tüüp;
 • Swing mõõtmed;
 • tugevdavate elementide kinnitamise koht (varukoopiad);
 • Istekohtade arv ja vaade;
 • Tüüp ja pikkuse suspensioon.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Mõõtmed kiiged võtavad arvesse vanuse ja kasvu lapse. Kui te kavatsete kasvatatakse kiik, siis peaksite järgima järgmisi mõõtmeid:

 • Ideaalne laiuse istme 60 cm;
 • Iste peaks riputama maapinnale kõrgusel 50-55 cm;
 • Vahemaa istmetest ristlõikeseni peaks olema vähemalt 1,6 meetrit, nii et laps on mugav seisma.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Swing suspensioonid peaksid tagama ohutuse, usaldusväärsuse ja mugavuse kiik. Sõltumatu konstruktsiooni, kettide, köied, isegi metalltorusid võib kasutada. Kiigede tootmisega tegelevaid ettevõtteid kasutatakse kevade vedrustusena, hüdrauliliste reservidena, hoova süsteemis. Kuid need peatamise liigid on liiga kallid ja keerulised oma käte struktuuride jaoks. Ketid kui suspensioon on üsna kallis, kuid kõigi omaduste lisamisel on optimaalne valik. Nad on vastupidavad, kuluvad kohad on nähtavad kohe, ärge aeglustage väikest täht, vaid takistavad (linkide hõõrdumise tõttu). Aga lapsed saavad oma väikesi sõrmede pigistada, nii väikesed ketid kasutatakse laste kiiged või kulunud ketid kaitseseadmete kärpimise kummi voolikud.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Kasuta köied on kõige lihtsam ja odav võimalus, eriti kui teil on mereväe sõlmede kunst. Kuid mis tahes paksuse köied on järk-järgult venitatud ja dispergeeritud ja spiraalkooke spiraalid ei kontrolli kiiku. Väärib ropes ristisõjaid, samuti proovida kasutada köied suspensioonide suspensioonide suspensioonide. On vaja valida kunstlike polümeeride köied, näiteks Capron. Raske veojõu (metalltorud) kasutamist reeglina, kasutades laagreid. Liikumine sellises kilatuses, kuid nad vajavad lasteohutuse tagamiseks täiendavaid meetmeid. Kui teete sellise suspensiooni oma saidil, hoolitsege tara eest ja ärge laske neil lastel kedagi täiskasvanu järelevalveta. Kui sellised kiiged on paigaldatud kogu õue, peab neil olema kiikkõrguse piiraja.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Kuidas teha tänavale?

Kui olete huvitatud sellest, kuidas teha tänava kiik lastele, siis kõigepealt peaksite valima koha, materjali ja disaini. Pärast joonise koostamist arvutage vajalike materjalide ja tööriistade arv. Allpool teie tasu küsitakse mitmeid võimalusi tänaval, hoovis või riigis.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Autotööstuse rehvide kiik

Lihtsaim disain on köis peatatud autorehv. Raam on puu. Suspensiooni vahendid võivad olla nii pähkliga kinnitatud kettana. Nende kiigede teine ​​variatsioon on tehtud järgmiselt:

 • Asetage vana rehv horisontaalselt;
 • Lõika 3-4 augud ülaosas, sisestage nendega metallkonksud ja lukustage need mutritega pähklitega;
 • Hinged konksude sissehingate ahelate või niidi ja higi paksule harule.
Loe edasi  Mis seal on ja kuidas palkidelt kiik teha?

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Kolmas võimalus sobib veski kõige arenenuma omandi jaoks. Te peate rehvi lõikamiseks juhtima malli pärast selle omapärase visandi pärast seda lõigake, painutage ja kinnitage naastud nii, et kõik loomad või lind.

Swing puidust

Klassikaline ja päris võimalus – see kiik laualt köied. Piisavalt neli auku servade ümber ja nööri. Lisaks istmele saate kasutada puidust võrku, varrukate logi, vana tool ilma jalgadeta.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Sõbranna materjalidest

Isegi tarbetu hoop võib olla istme aluseks. See on niisutatud trossiga nii, et keskel oleks see rahulik. Hoop lülitub lisaks vahtkummist, watin või muu sarnane materjal pehmeks, seejärel jutustama lapiga. Nelja või enama punkti, varp fikseeritud kinnitusdetailide kujul metallrõngad, köied või ahelad läbi – ainult valida puu ripatside kujunduse.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Brosent Swing

Võta kaks suurt kolmnurki, mis on valmistatud metallist, neetimisest ja riidest. Paigaldage lapiga mitu korda, perimeeter. Seejärel sisestage kolmnurgad ja fikseerige riivi. Seejärel kinnitage trossiga puu haru.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Puit kiiged toetab

Järgmised materjalid peaksid olema valmis:

 • Tugev köis;
 • baarid;
 • Vineer ja rööpad istme jaoks;
 • Talvaniseeritud poldid kinnitusdetailidele.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Drop kaks kaevandit 1 m sügav kinnitamise tugi talad. Pudelid toetavad bituumeeni, et kaitsta mädanemise eest. Seadke need vertikaalselt aukudesse, valades 30-sentimeetri kihiga pumbaki ja liiva seguga, seejärel täitke betooniga. Riiulite ülemistele otstesse kinnitage põik-puit. Teha vineerist ja stakeniceistist välja, saate pinkina kujul. Turvaline tugeva köiega tugikonstruktsioonile.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Metallist kiiged toetab

Metalli kiiged saab teha ka iseseisvalt. Selleks on vaja metalltorusid ja talasid, konksud, metallist lõikurit, keevitusseadet. Tootmisprotsess sisaldab järgmisi etappe:

 • Lõigake torud nõutava pikkuse tükkideks – võtke 7 segmenti 2 m ja 2 rohkem 1-1,5 m, 4 2-meetrit – külgseinte toetamiseks 1 – ristlõikepiiri ja ülejäänud raamistiku jaoks ;
 • Keevitage disaini ristkülikukujuline alus;
 • keevitada tugiriigi alusele, seejärel toetuste ülemistesse otstesse – crossbar;
 • Tilk 4 kaevandi sügavusele 80-100 cm;
 • Paigaldage talad lõpetatud taskud, nad peavad vaatama üle maa pinnale servade servades;
 • Valage kannu betoonkiirtega;
 • Keevitage konksud põiktorule;
 • Nüüd kasvatage valmis disain metallist taladele;
 • Kinnitage istme konksud.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Swing-pendel

Nende lihtsate kiigede valmistamiseks vajate 1 lai pikad pardal, mille paksus on 5-7 cm, magasin log-valguse kuni 70-80 cm, 4 p-kujuline kinnitusvahenditest, 2 istekohta. Kõigepealt kaevake auk umbes poole meetri sügavusel. Paigaldage palgid vertikaalselt vertikaalselt, täitke betooniga töökindluse jaoks. Järgmisena on see neli (kaks igast servast) auku laiusega 1 cm keset laual; 2-3 cm pikk. Nad peavad asuma üksteisest peale vahemaa, mis on võrdne kinnitusvahendi laiusega. Kiirustada veel kaks sarnast auku pardal asuvate servade lähemale, jättes istme istmed.

Loe edasi  Peatatud kiiged: sortiment ja valikukriteeriumid

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Kinnitage 2 istelaadi servadele. Enne neid sõitsid läbi ettevalmistatud augud, kinnitage üks P-kujuline kinnitusvahend nii, et laps saaks neile käega kinni hoida. Pange laud horisontaalselt logi. Vähendage kahe kinnitusvahendi alumised otsad lõigatud aukudes. Jooge kinnitusdetailide logis, nii et mitu sentimeetrit jäi plaadi pinna kohal ja enamik logi stseeni. Raputage pardal. Iga serv peab suutma puudutada maa. Kui te kõik olete õigesti tehtud, on pendeli kiiged valmis.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Kuidas teha kodus?

Tavaliselt korteri paigaldada ripatsi kiiged noorimate laste jaoks. Kasutage samal ajal puu või plastiku üksikasju, kuna need on kergemad metallist, kuid ka on valikuid. Istme suspensiooni skelett on kõige sagedamini ukse jamb, kuid sirget laega taladele on võimalik paigaldada (kui need on). Tasub kaaluda mitmeid disainilahendusi, mida saab oma kätega koguda.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Esimese valiku jaoks on vaja järgmisi materjale ja tööriistu:

 • teksapüksid;
 • Metallist ahel;
 • kummi voolik jootmiseks;
 • 4 karbiini;
 • Armatuur;
 • Motor traat;
 • Käärid, passages, rulett, haamer, lahutusvõtme.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Rauast liitmikud peavad olema painutatud ringi ja sisestage turvavöö silmused denim-lühikesed püksid. Ühise koht tuleb kinnitada kleeplindiga, usaldusväärsuse jaoks, tugevduse otsad peavad sisestama üksteisele. Ahela otsad peita vooliku ühemahuga korrastamist nii, et laps ei saa sõrme kogemata vigastada. See on lihtsam teha traadi abil – ahela otsas kinnitage traat, sisestada vooliku sees, seejärel lohistage koos vooliku kaudu koos ketiga. Järgmisena lisage mõlemale küljele 2 karbiini. Saadud kiiged konstruktsioon peatatakse ülemmäära ristlõikele, ahelate otsad kinnitatakse ülejäänud karbiinide poolt. Siin on selline originaal idee omatehtud kiik.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Järgmine valik on puidust (plastist) ripatsi kiiged. Te vajate materjale ja tööriistu:

 • iste seljatugi;
 • Nöör (köis);
 • Puidust puit augudega otstes;
 • 2 suur (läbimõõt 7-8 mm) küünte, haamer ja puur.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Istekoht on valmis võtma valmis (näiteks lastetoolist, jalgade eraldamisest), saate koguda oma kätega piisava paksusega riiulitest või vineeridest. Paremal ja vasakul tagaküljel tehke külvamise ülemise serva lähemale köie jaoks kaks auku. Sellised augud teevad istme põhjaosa (esiserva) ja külgseinte (kui on olemas). Võtke köis nende aukude kaudu, unustamata põiki baari-stop. Ta peab kaitsma oma last maha kukutades kiik ees.

Kuidas teha laste kiik seda ise?

Ukse jammeri ülemises osas on umbes 10 sekundi keskel keskel, kaks küünte on ummistunud. Neile rippuvad köis kiiged ja tasemed. Pärast seda, küüned haamer puhub painutada niidid, mitte hüppamata kinnitus. Sellised kiiged on head lastele vanuses 1 aastani 3-4 aastat.

Kuidas teha kiik oma käega korteris, vaadake järgmist videot.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: