Kuidas teha sissepääsuuks seda ise ise?

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Iga kaasaegne eluase on võimatu ette kujutada ilma sellise olulise ja funktsionaalse elemendi ilma sissepääsuuks. See disain ei ole mitte ainult korteri või maja kaunistamine, vaid kaitseb neid ka volitamata isikute tungimise eest. Praegu kauplustes on üsna laia sisendmudelite valik. Aga kui valmis võimalused ei langenud maitse, saate teha disaini valmistamist ise.

Iseärasused

Enne kui tutvute sissepääsuuste loomise protsessiga, on vaja mõista, mida sellised mudelid on. Peaaegu kõik võimalused nii omatehtud kui ka kauplustes on mitmeid teatud omadusi.

Need sisaldavad:

 • Strambas resistentsus;
 • tihedus;
 • kaitse tulekahju eest;
 • tugevus.

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Paljud tootjad toodavad täiendavaid kaitseomadusi mudeleid. Näiteks mõnede tubade jaoks kasutage kuulikindlaid struktuure. Selliste mudelite loomiseks kasutatakse eriti kõrgekvaliteedilisi metallisulamiid, mis pakuvad maksimaalset eluasemekaitset. Lisaks töödeldakse sissepääsu uksed spetsiaalsete kompositsioonidega.

Paljud kaasaegsed mudelid on suurepärase tulekindluse, nagu eespool mainitud. Kuid sellised võimalused rakendatakse üsna harva eramute või korterites. Suur nõudlus kaasaegsete ostjate hulgas kasutavad metallmudeleid. Puidust võimalusi kasutatakse kõige sagedamini korterites. Mõlemat tüüpi saab hõlpsasti teha oma kätega, kui keskendute üksikasjalikele juhistele.

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Ehitus

Praegu on palju sissepääsu uksed. Mudelid erinevad omavahel materjali, disaini ja muidugi struktuurifunktsioonide seas. Lisaks vahe ukse vahel asub avamismeetodis.

Kui otsustate teha oma kätega sissepääsumudeli, otsustage kõigepealt, milline mudel sobib teie eluasemele – kiik või libistades.

Tasub pöörata tähelepanu asjaolule, et kui korraldatud ukse avamise, soojuskadude indikaator on veidi madalam.

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Kõige sagedamini eramajade ja korterite puhul Kiik Ehitus. Mis puudutab Libisev Valikud, siis neid kasutatakse vähem. Tootmise keerukuse tõttu. Samuti palju aega ja vaeva hõivab protsessi libisemismudelite paigaldamise protsessi. Need valikud on funktsionaalsemad kui sisekonstruktsioonid.

Sissepääsuuksed erinevad omavahel SASH-i arvu järgi. Standardvalikud hõlmavad ühe- ja kahepoolmendmudelite mudelit. Esimest kasutatakse sagedamini korterite jaoks, teine ​​- eramute jaoks. Mittestandardsed liigid sisaldavad ühe tunni mudeleid.

Erilist tähelepanu tuleb pöörata materjalidele, mida kasutatakse sissepääsude loomiseks:

 • Eramajades kasutatakse kõige sagedamini Metallist Ehitus. Kuid iseseisvalt teevad sellised võimalused üsna raske. Selle muljetavaldava materjali kaalu tõttu.
Loe edasi  Sordid ja paigaldamine klaveri silmuseid

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

 • Sageli on uksed valitud enese tegemiseks Puidust. See materjal on kombineeritud teiste võimaluste parandamise tugevuse ja stabiilsuse parandamiseks disain. Hea täienduspuule on metall. Mõnikord ukse tamme massiivi kasutatakse sisselaskeuks, kuid selline tänavavariantide erinevad liiga kõrge väärt.
 • Hea tugevuse ja usaldusväärsuse näitajatel on mudelid kaskast. Lisaks sellele on see puit ilus tekstuur. Walnutit saab kasutada sissepääsuuks. Puit eristab vastupidavuse, materjali on lihtne käsitseda. Aga ukse loomise ajal on vaja pöörata tähelepanu kuivatamise kvaliteedile. Tulevase disaini funktsionaalsus sõltub otseselt sellest.

Põhimõtteliselt allutatakse materjali stabiilsuse ja jõu parandamiseks täiendavalt spetsiaalsete keemiliste tüüpide kompositsioonide töötlemise.

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

 • Samuti saab sissepääsuuks teha plaatidest või vineerist. Kuid tasub märkida, et selliseid struktuure ei eristata kõrge kaitsevõimega.
 • Sageli kasutatakse erasektori majade jaoks ilusaid Plastist Uksed. Selliseid kujundeid iseloomustavad head tööomadused ja atraktiivne välimus. Kahepoolmelised mudelid näevad eriti stiilseid.

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Mõõtmed

Kui te otsustate teha sissepääsu ukse ise, peate eelnevalt otsustama struktuuri suurusega. Kõigepealt tasub pöörata tähelepanu kõrgusele. Enamiku struktuuride standardnäitajad on 2-2.4 M. Ukse valimisel peate kaaluma ülemmäära kõrguse suhet ja ukse laiust. Samuti saate konsulteerida spetsialistiga.

Laiusena ulatuvad standardnäitajad 90-91 cm kaugusel. On ka muid võimalusi. Mittestandardseid tüüpe saab seostada 1 kuni 1 laiusega.5 M. Sellistel näitajatel on ühe tunni ehitus.

Järgmine päevakava on lõuendi paksus. Sel juhul ei ole kehtestatud standardindikaatoreid. Kuid paksus peaks olema ukse jaoks piisav oma täielike omaduste täitmiseks. Seega, enne töö alustamist, on soovitatav täita vajalikud arvutused ja mõõtmised.

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Kuidas teha?

Põhimõtteliselt sõltub uksed tootmise tehnoloogia otseselt nendel eesmärkidel kasutatavast materjalist. Kõigepealt peate tutvuma puidust mudeli loomise juhistega, kuna metallist plastikust ise ei saa seda teha. Enne alustamist peate panna kasti, mis lihtsustab ukse paigaldamist.

Sissepääsuukse allosas peab olema täielikult suletud. Selle osa loomiseks on kõige parem kasutada spetsiaalset lehtplaati. Paigaldusprotsessis kogutakse materjal kilpi.

Selle ülesande lihtsustamine aitab valmistada spetsiaalse põrandakate, millel on kroovitud tüüp külgsein.

Nagu projekteerimise ülemise osa puhul, peaks see koosnema klaasist raami. See parandab oluliselt dekoratiivseid disaini omadusi.

Loe edasi  Uksekäepideme-Bracket: Mudeli omadused ja valikuvõimalused

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Mis puutub vahetu kokku, sisaldab see mitmeid etappe:

 • Kõigepealt peate valmistama kinni haaravaid elemente. Kolm plaat peab olema paigutatud negatiivne külgedelt. Keset tühjade, mida kasutatakse allosas, peate tegema väikesed augud naelu all. Optimaalne sügavus – 4 cm.
 • Järgmises etapis, vertikaalsed ja horisontaalsed osad. Tulevikus salvestatakse need elemendid eelnevalt tehtud süvendamisse. Kohustuslik seisund on naelu olemasolu.
 • Kallutatud plaadist on vaja kokku panna kilp, mis on paigaldatud põhjas.
 • Kui otsustate luua puidust ukse, on eeltingimus paneelidest nõlvade tootmine. Ka protsessis on vaja panna Opetelki ja koera. See parandab oluliselt esteetilisi disaini omadusi.

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

 • Kui otsustate teha terasest ukse, siis paigaldamise ja töö tervikuna vajavad mitmeid inimesi. Võrreldes eelmise seisukohaga iseloomustab neid disainilahendusi suurema tugevuse ja usaldusväärsuse näitajaid. Aga paigaldada ukse ise ei õnnestu tõttu suure kaalu lõuend.
 • Esialgsetes etappides luua disain pead keevitada raami, pöörates erilist tähelepanu nurkadele. Kohustuslik seisund on lindi paigaldamine. Valmis raam fikseeritud lõuend. Keevitamine on soovitatav teha erinevates kohtades nii, et materjalil oleks aeg jahtuda.

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

 • Ukseava on vaja tervitada varikatusi. Erilist tähelepanu piisava kliirensi loomisele.
 • Oluline etapp on soojuse ja heliisolatsiooni tagajärjel tekkiva künnise tootmine. Ameti loomiseks saate kasutada tsementi või puitu. Pärast materjali valimist peate künnise kuju andma. Kõige parem on valida toote kujul trepikoda, kuna tal on head funktsionaalsed omadused. Pange tähele, et künnis ei tohiks olla kõrge.

Kuidas isoleerida?

Sissepääsuukse loomise protsessis tuleb erilist tähelepanu pöörata isolatsioonile. Sellisel juhul tasub ehitamise liik navigeerida. Tee sooja metallist uks aitab vahtu või mineraalvilla. Sees lõuendil tuleb vaadelda puidust ribaga, mille järel tühje tühja ruumi täidetakse valitud materjaliga.

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Mis puutub puidust ukse, on vaja kasutada isolatsiooni neid struktuure, mis ei erista kahjulikke mürgiseid aineid õhus. Suurepärane valik on mineraalvill. Pange tähele, et kõik manipulatsioonid viiakse läbi struktuuri pinnal, kuna lapiga ei ole võimalik lahti võtta.

Loe edasi  Valige klaasiga metallist uksed

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Sissepääsuukse kujunduse jaoks soovitavad eksperdid kasutada dermatiini või nahast. Sellised materjalid annavad disaini atraktiivse välimuse ja lisaks suurendab see soojuse ja heliisolatsiooni omadusi.

Dekoratsioon

Oluline punkt on ukse kaunistus. Seal on palju otsuseid selle kohta, kuidas parandada disaini välimust. Kõige lihtsam ja kõige tavalisem meetod on maal. Õnneks tootjad pakuvad palju erinevaid palette, mis sobivad selleks otstarbeks. Lisaks saab ilusat originaalset tooni saada aluse värvi segamisega kel-ga.

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Hea valik sissepääsuukse registreerimiseks on akrüül-vee-emulsioon. Värv säästab värvi suurepäraselt ja lisaks on normaalne, mitte terav lõhn.

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Sageli kasutatakse sellist meetodit sissepääsuukse kujundamiseks kile. Täna on selline materjal erinevates valdkondades väga populaarne. Isekleepuv film on suurepäraselt fikseeritud erinevatel pindadel. Pange tähele, et enne registreerimist tuleb ukse töödelda ja kontrollida defekte.

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Kuidas privaarse varikatusi?

Sageli inimesed, luues ukse oma, ei tea, kuidas privalaar metalli alusel. Sellisel juhul saate kasutada üsna lihtsat viisi. Kõige tavalisem valik on laagritega elementide paigaldamine.

Kasti alustamiseks peate riidendama. Design tuleb paigaldada nii, et ühtsed lüngad. Pärast seda on vaja võtta Carportsit ja määrata CANVAASE ühenduse. Lõpptaseme lõpus tuleb kõik esemed keevitada.

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Edukad näited ja valikud

Paljud inimesed usuvad, et omatehtud ukse ei võrrelda kunagi kaupluses esitatud võimalusega. See arvamus võib olla julged kutsuda eksliku. Isegi lihtsat metallist ehitust saab muuta tõeliseks originaalseks ja uskumatult ilusaks ukseks. Selleks peate kaunistavad selle võltsitud üksikasju.

Hea valik on selliste elementide kasutamine klaasist kaunistamiseks metallist uksel. See ei paranda mitte ainult disaini välimust, vaid pakub töötamise ajal täiendavat kaitset.

Mis puutub puidust uksele, on disaini lamineerimine hea lahendus. Lisaks saab sisendvõimalust kaunistada massiivsete elementidega.

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Kuidas teha sissepääsuuks oma kätega?

Selle kohta, kuidas ukse oma kätega teha, vaadake järgmist videot.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: