Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Seal olid need ajad, kui rõdu ja loggiaid kasutati ainult mittevajalike asjade ja kõigi killustiku säilitamiseks, kust see on kahju, et vabaneda. Täna teevad korterite ja maja omanikud sellised rajatised funktsionaalsete ja kasulike. Selline mõju saavutatakse ploki kõrge kvaliteediga sisekujunduse ja ühendamise tõttu ruumidega.

Rõdu liit toaga

Plussid ja miinused

Sellise ühingu peamine eelis on suurendada korteri vaba ala. Selline vastuvõtt on võimeline tegema kodu avarama ja valguse. See on suurepärane lahendus nendele üürnikele, kellel on väikese ala väikese suurusega korterite.

Pärast pädevat planeerimist ja mitmesuguseid paigaldustööd saate väga huvitava ja hubase interjööri.

Sellise paigutusega korterites on võimatu mitte märkida ja ilus valgustus. Toad muutuvad mitte ainult suureks, vaid ka heledaks. Õigesti valitud kardinad ja heledad mööbel ning suudavad muuta eluruumi ja muuta see väga külalislahkeks.

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Kuid sellises hoone lahenduses on mõningaid puudusi.

 • Selliste teoste läbiviimine on väga keeruline. Ainuüksi, saate vaevalt ühendada rõdu ruumi koos elamuga, nii et peate pöörduma spetsialistidega, kes küsivad oma tööd märkimisväärse summa.

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

 • Kõik sellise ümberehitamise lubade hankimine võtab kaua aega. Peavad seisma järjekorrad, et lahendada kõik bürokraatlikud küsimused, nii et teil on vaja varustada mitte ainult vaba aega, vaid ka kannatlikkust.

Rõdu liit toaga

 • Kui teil tekib künnise ja Windowsi partitsiooni täielik lammutamine, siis peate oma tegevuses oma tegevustega nõustuma.

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

 • Rõõmu lõpetamisel on väga oluline etapp isolatsioon. Kvaliteet ja ohutud materjalid on kallid. Ruumide ühendamisel ruumidega peate tegema täiendava isolatsiooni, mis võib teie eelarvet tabada.

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Kui olete valmis kõigi testide jaoks ja otsustate kindlalt oma korteri uuendada, saate jätkata tööd, mis sisaldab nelja peamist etappi:

 • Loo värskendav projekt. Selleks tasub selle küsimuse spetsialistega ühendust võtta.
 • Ühtlustama.
 • Tehke olemasolevate kattumise demonteerimine.
 • Sisemise ruumi eraldamiseks.

Rõdu liit toaga

Kommunikatsiooninõuded

Kombineeri rõdu ruumi, kus tuba on lubatud ainult kõigi valmististe lõpus. Järgmised tööd tuleks teha etappides:

 • Klaasitud rõdu. Soovitatav on eelistada kõrgekvaliteedilisi plastkoormeid kahe või kolmekambri aknaga. Et säilitada sooja kliima ruumis, tasub lahkuda ainus avaklapp. Ideaalne lahendus on kõrvaldamise kõrvaldamine.

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

 • Seejärel peate rõdu soojendama. Mõtle asjaolu, et vajate täiendavat isolatsiooni. Kui te ei soovi radiaatori liikuda rõdu plokile, siis aken all saate paigaldada seinakonvemendi või pöörduda populaarse süsteemiga – soe põrand.
Loe edasi  Soe klaasõstuk

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

 • On vaja teha varukoopiaid seinte varukoopiaid betoonist rõdu aluse servadesse (kolmnurga tüübi järgi). On vaja, kui te lähete rõdule palju mööblit, laadides oma kaaluploki.

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

 • Õppida kindlasti, kas sein on laagris. Kui jah, siis selle demonteerimine on võimatu. Probleemi lahendamine saab eemaldada uksed ja aknad. Windowsill tuleb väljastada väikelaua, baari rack või tavalise peavarju kujul.

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Kuidas seadustada?

Kui te kavatsete seina rõdu ja ruumi vahele lammutada, siis peate tegema mõned dokumendid. Pädev lähenemisviis selles küsimuses on teil suur võimalused positiivse vastuse asjaomaste asutuste.

 • Ümberehitamisest keeldumine saab siis, kui väljundi kõrvaldamine rõdu seadmele on võimalik kaasa tuua kohutavatele tagajärgedele maja hävitamise vormis.
 • Teine keeldumise põhjus võib olla asjaolu, et hoone on linnade arhitektuurimälestis.
 • Selline ruumide Liit nõuab usaldusväärset isolatsiooni. Ümberehitamisest keeldumine Saate, kui teie kodus termilise kommunikatsiooni ei vasta nendele nõuetele.
 • Rõdu ruumid ja loggoogid on vajalikud evakueerimismeetmete jaoks erinevates õnnetustes (näiteks tulekahju korral). Nende ümberkujundamine eluruumidesse saab oluliselt vähendada operatiivse evakueerimise võimalust.

Rõdu liit toaga

Peamine tingimus on kahe esimese punkti puudumine. Kui teie puhul on olukord täpselt nii, siis ei tohiks ümberkorraldamise erilisi probleeme.

 • Pärast kõigi vajalike lubade saamist võtke ühendust kohaliku BTI-ga. Seal peate andma oma kodule spetsiaalse surühmi.
 • Järgmisena peate tegema värskendava projekti. Ta peab koordineerima projekti kodu autor.
 • Selleks saate ühendust võtta spetsiaalse ehitus- ja disainiorganisatsiooniga. Aga veenduge, et tal on litsents. Asendusvalik on projektiinstituut, mis on välja töötanud teie elamuehituse projekti. Kui see enam ei eksisteeri, saab kava koordineerimist teha ekspertfirmas.
 • Mõnes olukorras on projekti juba lõpule viidud luba saada mitmesugustes osakondades. Nende hulka kuuluvad hädaolukordade ministeerium, sanepidnadzor, kriminaalkoodeksi (fondivalitseja) ja t.D.
 • Valmisdokumentatsiooniga peate loa saamiseks minema mägedele.

Rõdu liit toaga

Pärast demonteerimist peate helistama eluaseme töötajatele. Nad peavad koostama tegu, millega on vaja BTI-d uuesti minna, et kujundada uusi dokumente korterile.

Rõdu liit toaga

Kui te kardate sellist tegevuste ja juhtumite nimekirja, saate selle küsimusega tegeleda spetsiaalse organisatsiooni abil, mis tegeleb selle küsimusega. See ei tööta mitte ainult plaani, vaid esitab kõik dokumendid. Tasub kaaluda asjaolu, et selline organisatsioon võtab oma töö eest hea tasu.

Ühinemisvalikud

Rõduruumide eluruumide ühendamiseks on mitmeid võimalusi.

 • Saate eemaldada ainult ukse, mis põhjustab rõdu ala ja sellega ja aknaga. Seinad külgedel ja osa seina (partitsiooni) akna all ei tohiks demonteerida. Nad tuleb väljastada tabeli või kabineti kujul. Kuid see võimalus ei võimalda saavutada väga suurt ja avarat ruumi.
Loe edasi  Soe põrand rõdul

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

 • On veel üks viis: peate ukse ja aknaploki täielikult lammutama, samuti seinad. Pärast seda on vaja lahustada. Selle tulemusena peaksite saama väga laia avamise. Selline teostusvariant annab suurepärase valgustuse ja muudab ala avaraks. Kuid sellise töö puhul peab mööduma palju eksemplari.

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

 • Võite lammutada ka akna all oleva seina ala ja avamine on varustatud kaarega. Sellise paigutusega ei ole rõdu ruumi otsene jätkamine, vaid ka seda ei eraldata ka.

Rõdu liit toaga

Paneeli maja raskused

Teatud raskused võivad tekkida samalaadse muudatusega paneeli majas. Näiteks kannatab katturi jäikus suuresti, kui lisatud reide eemaldamisel. Talvel ja sügisperioodil viib see kiire külmutatud disaini.

Sellistes eluruumides on võimatu ja rõdu ja ruumi vaheliste seinte lahtiühendamine.

Rõdu liit toaga

Kuidas suurendada saali rõdu arvelt: peamised etapid

Kõigepealt peate saama kõik vajalikud õigused ja dokumendid.

 • Pärast seda peaksite eemaldama rõdu ukse, akna, aknalaua ja segmendi seina all.
 • Järgmisena peate ruumi gluerimiseks ja isoleerima.
 • Järgmine samm on põranda kujundamine. Juurdepääs rõdule on kõige sagedamini samm või nõlv. Selline pind peab olema lahustunud.
 • Pärast seda peate tegema ruumi sisekujundust. Ärge räpata kvaliteetseid ja ilusaid materjale, sest nüüdsest rõdul on osa elamurajoonist.

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Ruutmõõturid, mis ilmusid, võib jätta tööbüroo või väikese raamatukogu alla. Paljud omanikud loovad sellistest rõdudest tõelisi talveaiat või baaritsoone.

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Viimistlusmaterjalid ja värvi kliirens

Rõdu seinad saab väljastada vedela taustapildiga, laia plastpaneeli ja dekoratiivse krohviga. Ärge pöörduge puidust vooderisse, eriti kui see on pikk. Sellised paneelid kaovad aja jooksul ja alustavad lõhenemist.

Teine populaarne materjal on dekoratiivne kivi. See näeb välja väga kallis ja ilus.

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

7

Pildid

Põranda viimistlus peaks pöörduma laminaadi, kõrge kvaliteediga kohvikute või linoleumi poole. Sellised materjalid vaatavad adekvaatselt ja on vastupidavad suletud ruumide tingimustes. Ülaltoodust saab panna vaipa mis tahes kuhjaga.

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Lagi jaoks on parim valik plastpaneelid. Nad ei vaja keerulist hoolt ja ei kaota oma atraktiivsust isegi pärast aastaid. Edukas valik on dekoratiivne krohv.

Loe edasi  Kuidas teha ja paigaldada aknalaua rõdu?

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Seinte, soo ja ülemmäära värvid peavad üksteisele ja elamurahu sisemusele lähenema. Kui soovite luua helge ja hubane interjöör, on parem pöörduda kerge krohvi, valge lagi, samuti kreemi või beeži põrandale.

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Kui soovite moodustada kontrastse ansambli, saab seinad valmistada ja põrand on tume. Tasub lõpetada sellise ansambli lisandite dekoratiivse kivi.

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Tume seinad väikeses ruumis vähendada visuaalselt ruumi, selline lahendus sobib ainult avarate ruumidega.

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Värvivalikud palju. Tootjad pakuvad nii klassikalistes kui ka meeldejäävates värvides viimistlusmaterjale. Täiuslik värvi ansambel sõltub ainult teie soovidest.

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Kuidas kombineerida lodža lastetoaga?

Rõdu ühendamine lastetoaga võimaldab moodustada teise voodi, kui perekonnas ei ole üks laps. Võite moodustada ka mängude või kooli nurga jaoks mugava tsooni, kus keegi ei häiri õppetunde.

Saate varustada rõdu ruumi rootsi seinaga. Niisiis, sa saad lapse jaoks sporditsooni.

Kui te ei lammutada seina, rõdu avamise saab teha kujul kaare. Selline võimalus on laste magamistoa tingimustes väga muljetavaldav.

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

üheksa

Pildid

Arvamused

Inimesed, kes sellise ümberehitamise kaebuses jäi oma kodu muutustega rahul. Nad märgivad suurepärase visuaalse efekti, mille tulemuseks on lõpp. Korter on muutunud avaraks, funktsionaalsemaks ja valguseks.

Aga ilus interjöör peab konkureerima. Korterite omanikud soovitavad eelnevalt ette valmistada paberväike või kohe ühendust ettevõttega, kes võtab kõik dokumentaalsed küsimused. Kuid enne käitlemist on soovitatav tagada, et tal on litsents.

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

7

Pildid

Ideede muutmine

Rõdu saab kombineerida elutoaga. Me asetada seinad ruume virsikukoodusküsimusega ja ülemmäära – valge. Sellise õrna taustal on tähelepanuväärne piimašokolaadi nurga diivanvärvi vaatamiseks.

Rõdu liit toaga

Rõdu liit toaga

Rõdu ja tuba tuleks jagada väikese väljaulatuva väljaulatuva objektiga, mille dekoratiivseid esemeid saab panna (Vaasid, arvud jne). Rõdu võib varustada vaasidega lillede või arvuti tabeliga.

Rõdu liit toaga

Saate jagada laste magamistoa ja rõdu ruudu avamise. Ruumis asetage sinine diivan ja televiisor teleriga ja asetage rõdul arvuti tabel ja riiulid õpikutele.

Rõdu liit toaga

Tagasi köögipiirkond kinnitatakse rõdu, mis on eraldatud suure ja kõrge ruuduga avamisega. Asetage köögimööbel ja seadmed toas ja söögilaud koos toolidega – rõdul. Valguse peakomplekt ühtlustatakse kooreseadme ja kerge venitamise ülemmääraga. Puidust toolid pruunide selja ja jalgadega sobivad kerge tabelis.

Rõdu liit toaga

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: