Ühe toaga korter koos lükandvaheseinadega

Disainer Maria Gromi loodud stuudiokorteri interjööri Vladivostokis võib määratleda järgmiselt: kerge, elegantne, stiilne. Valge tellisest tapeet, graafilised plakatid – õiged aktsendid, et moodsa eluruumi atmosfääri kujundada noorele paarile. Klientide valitud värvid – valge, beež ja hall.

Teave korteri kohta: 44,7 ruutmeetri suurune stuudiokorter

Omanike kohta: Noor pere Vladivostokist

Kliendi soovid: Ruumi eraldamine magamistoaks ja elutoaks, rahulik värvikava.


Loe ka:

  • Korter Povarskaja tänaval, Tallinn, 45 ruutmeetrit.
  • Jekaterinburg: korter 43 sq.
  • Kuidas sisustada väikest tuba?

44,7 ruutmeetri suurune ühetoaline korter ei ole liiga väike, selle elamispinda on täiesti võimalik jagada kaheks toaks. Kuid omanikud ja korteriprojekti autor Maria Grom otsustasid mitte ehitada täiendavaid seinu ja lagesid. Selle asemel on elutuba ja magamistuba eraldatud libisevate vaheseinadega.

Loggia osa oli ühendatud magamistoaga, et mahutada väike kontor.. Sellised planeeringulahendused sobivad hästi väikeste korterite sisekujundusse. Heledad värvid, poolläbipaistev plastik, valgeks värvitud müüritised ja minimaalne dekoratsioon loovad kerge ja õhulise sisustuse.

See on üsna pikk

Koridorist siseneme elutuppa: ühel pool vahekäiku on diivan, teisel pool televiisor. Korteris elab ainult kaks inimest, nii et see ei ole probleemiks.

Köök on elutoast eraldatud hommikusöögibaariga. Siin, nagu ka teistes ruumides, on põhivärvid valge, hall ja beež. Köögi tagumises otsas on näha uks, mis viib lodžale.

Läbipaistev libisev

Magamistoast pääseb loggia isoleeritud osasse, kus on töönurk. Köögiga külgneva loggia teine pool jäi "külmaks".

Vannituba on kaunistatud tumedama halli varjundiga. Seina valamu kohal kaunistab muster, fototrükk plaatidel, mis on kaetud mitme lakikihiga, et kaitsta seda niiskuse eest. Graafilise, urbanistliku välimuse sirged jooned on täiuslikult rõhutatud sanitaarseadmete geomeetrilise siluetiga.

VAADATA KOGU PROJEKTI

Loe edasi  Helge ja dünaamiline interjöör moodsale stuudiokorterile Line 8 poolt
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: