Rõdu klaasimine Khrushšetka

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Hruštševka on korterid, millel on väike ala. Selle mõõtmete tõttu peetakse neid kõige mugavamaks, nii et selliste eluruumide omanikud otsivad ruutmeetri suurendamise võimalusi. Selle eesmärgi saavutamiseks kasutatakse sageli rõdu ühikuid.

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Plussid ja miinused

Ruumi laiendamine rõdude abil – väga populaarne lahendus, millele paljud väikeste korterite elanikud töödeldakse. Aga kõigepealt peab rõdu olema klaasitud.

Kvaliteetne klaasimine võib ruumi teha hubasemaks ja mugavamaks. See kaitseb rõdu ühikut temperatuuri erinevuste, sademete ja muude negatiivsete keskkonnategurite eest. Ruum muutub funktsionaalsemaks: klaasitud rõdul saate salvestada köögivilju, säilitamist ja muid asju, mis ei olnud korteris paigutatud.

Kui me räägime soojast klaasist, siis on sellisel rõdul võimalik varustada täieõigusliku elutoa puhkuse, töö või raamatute lugemiseks. Kuid Hruštšovi tingimustes ei ole selline viimistlus alati võimalik, kuna sellel on märkimisväärne kaal.

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Sellistes majades rõduplokkide puhul tasub valida selliste akende struktuuride valimine, mis ei ole liiga rasked, sest betooni katturi liigne koormus võib põhjustada tõsiseid ebameeldivaid tagajärgi. Sageli olid maja fassaadid kaetud raskete sooja ja plastikuga klaaside tõttu pragudega. Kõrval finaalid võivad olla loodud struktuuride kokkuvarisemine.

Aga ärge arvake, et selliste rõdude jaoks on raske valida sobivaid akna kujundeid. Mitte ainult külma alumiiniumraamid ühekihiliste klaasidega sobivad Hruštševka, vaid ka ilusad ja keskkonnasõbralikud mudelid erinevate toonide puudest. Kallis soe klaaside paigaldamine on võimalik, kuid ainult siis, kui maja ja kattumise tehniline seisukord võimaldab.

Enne otsese paigaldamise Windows, võtke spetsialistid, kes hindavad riigi betooni kattuvad ja viib läbi kogu vajaliku töö selle tugevdamiseks.

Kas see ise paigaldab sellistele rõdudele klaaside paigaldamise. Reeglina on Betoonkonstruktsioonid Hruštšovis vanad ja habras, nii et nendega töötamine peaks olema väga ettevaatlik ja puhas. See on parem usaldada spetsialiste.

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Valikuvõimalused

Hruštšovis on rõdu klaaside jaoks mitmeid võimalusi. Kõikidel kujundused on oma eelised ja miinused, mida peaksite teadma, kas te plaanite oma rõdu paigaldada uusi aknaid.

Loe edasi  Seinakuivati ​​pesa rõdul

Külm klaasimine sobib ideaalselt Hruštšovi jaoks. Sellel on väike hind ja kergesti seatud. Tänu temale on rõdu sisemine osa suurepäraselt kaitstud mustandite, niiskuse ja niiskuse tungimise eest.

Külmklaasil on kerge kaal. Reeglina esinevad sellistes struktuurides alumiiniumraamid – mitte ainult väga kerged, vaid ka vastupidavad, vastupidavad ja kulumiskindlad.

Alumiiniumraamid on erinevad värvid. Leiate ideaalse võimaluse, mis sobib harmooniliselt korteri üldisele ansamblile.

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Aga seal on selle puudusi. Rõdu, mis on varustatud selliste elementidega, on külm. Kui üritate avada Sashit talvel, võite oodata ebameeldivat üllatust: alumiiniumprofiilid sageli külmutavad ja kaetud jäine koorikuga.

Isegi võimas küttekehad ja põrandakütted, seinad ja lagi. Temperatuur sees ei erine tänavast väga erinev. Siiski on külma klaasiga rõdud rõdud sobivad nende territooriumil oma territooriumil. Sees on lahe ja värske.

Sellised akendekonstruktsioonid ja hea heliisolatsioon ei saa kiidelda. Õue müra ja mähis on korteris hästi kuuldav. Osaliselt seda probleemi saab lahendada, paigaldades kõrge kvaliteediga plastikust ukse, mis viib rõdu.

Loo sooja klaasiga rõdul soodne mikrokliima. See valik on kallim kui külm, kuid ka palju positiivseid omadusi.

Kvaliteetne soe klaaside võimaldab kasutada rõdu-tuba aastas, sest see on tihedalt ja on suurepärase heli ja soojusisolatsiooni ning võimaldab teil ümbermaksed madala funktsionaalse ala elamu ja kasuliku.

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Nende struktuuride puhul saate rõdul turvaliselt korraldada väikese töötava asutuse, talveaiale või pehme tooliga istumisnurga. Kuid tasub kaaluda asjaolu, et disain ei ole soovitatav liigse koormuse suhtes paljastada, mistõttu ei tohiks sinna võtta suurt mööblit.

Selline klaasil on palju kaalu, nii et peate valima sellised struktuurid, kus esinevad kergemad materjalid.

Suvehooajal sooja klaasiga rõdudel on see väga kuum ja väsiv. Paljud ostjad hõlmavad sellist nüansse aknakonstruktsioonide puuduste ebasoodsate puuduste jaoks.

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Kui ruumid on kõrgeimal korrusel, peavad nad varustama neid katusega. Selline detail nõuab lisakulusid ja paigaldustööd. Me ei tohi unustada, et sellise visiiri paigaldamine peaks olema vastavate organisatsioonide järjepidev.

Loe edasi  Rõdu laiendamine

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Rõdu klaasil võib olla erinevad disainilahendused. Mõtle kõige populaarsemad ja atraktiivsemad valikud:

  1. Kui soovite lasta elamisvardad rohkem valgust, siis peaksite võtma ühendust raamimatu versiooniga. Paistab selliseid süsteeme väga kerge ja õhku. Voldid avanevad ja suletakse plastikust rullidega. Ära arva, et sellised süsteemid on habras. Raamita struktuuride jaoks kasutatakse väga vastupidavaid kaneüleenplakki.Khrushšovi jaoks saab neid valida ainult külma versioonis, vastasel juhul muutub rõdu kattumine palju.
  2. Panoraamiaknad on suurepärased valguse. Vaata selliseid struktuure näeb välja väga originaal ja atraktiivne. Selline klaasimine maksab rohkem kui teised võimalused. Paljud korteriomanikud koostavad rõdu nii, et hiljem müüa elutuba kõrgema hinnaga.Selliste süsteemide paigaldamine on pikem ja aeganõudev. Ärge püüdke instantselt paigaldada panoraamkujundusi Hruštšovis. Usaldage seda tööd spetsialistidele.
  3. Rõdu Khrushšovis saab eemaldada eemaldamisega. Selline võimalus suurendab ruumi pindala. Selle tulemusena saad suure aknalaadi, mis läheb kaugemale betoonplaadist. Rääkimatu ruum tundub avaram.
  4. Sobib Hruštšovile ja ilusale prantsuse klaasile. See valik tähendab prillide olemasolu põrandast ülemmäärale. Sarnased struktuurid näivad valgust ja annavad suure ülevaate. Selliste akende süsteemide installimist ei ole soovitatav paigaldada, kui rõdu seisab silmitsi lõunasse. Sellistel tingimustel muutub ruum tõelise kasvuhooneks.

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Windowsi tüübid

Rõdu klaasimisel võivad esineda erinevaid võimalusi. Need osad on valmistatud vastupidavast ja vastupidavast materjalist.

Plastproovid on kõige levinumad. Neil on suurepärased termilise ja müra isolatsiooni omadused. Plastist kujundused on odavad ja tunduvad väga ettevaatlikud.

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Plastist ei vaja erilist ja regulaarset hooldust. Puhastage selle pind tolmu ja mustuse eest on väga lihtne. Selleks ei pea te spetsiaalseid kompositsioone ostma. Lihtsate detergentidega on üsna võimalik teha.

Plastist raamid ei karda temperatuuri erinevusi ja karmid ilmastikutingimused. See selgitab nende vastupidavust ja kulumiskindlust.

Siiski on sooja klaaside selles jõudluses liiga palju kaalu ja Khrushchevka jaoks ei sobi see valik.

Tugevus ja vastupidavus erinevad alumiiniumraamid rõduklaasis. Sellised üksikasjad on kõige sagedamini külma klaasimises. Neil on vähe kaalu ja otsima atraktiivseid.

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Selliste struktuuride puuduste tõttu võib täheldada nende vastuvõtlikkust madalate temperatuuri tingimustes ja nõrka tiheduse tingimuste külmutamisele.

Loe edasi  LOGGIA CLAPBARD

Kleidid ja külm õhk tungivad alumiiniumprofiilidega ruumi.

Puidust disainilahendused võivad uhkeldamatu välimusega kiidelda. Nad vaatavad harmooniliselt väikeste rõdudega, millel on head soojuse isoleerivad omadused, kuid nad vajavad erilist suhet. Puu on vaja töödelda spetsiaalsete kaitsevahenditega aeg-ajalt, mis pikendab elu materjaliga ja võimaldab atraktiivse välimuse salvestamiseks kaua aega.

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Kuid isegi regulaarne hooldus ei päästa puidust raamide kuivatamisest ja pragude moodustumisest. Vabaneda sellistest defektidest See on võimatu ja väliselt puu muutub vähem atraktiivseks.

Näpunäiteid valimiseks

Khrushšovi rõduploki disaini jaoks on soovitatav viidata klaaside kergetele sortidele. Sellistel kujundustel ei ole negatiivset mõju konkreetsetele põrandatele.

Sellise eluaseme parim valik on külm klaasimine vastupidava alumiiniumraamiga. Aga sa pead mõistma, et see ei hoia toas sooja ja te ei saa kasutada rõdu aastaringselt.

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Rõdu klaasimine Khrushšetka

See valik sobib neile omanikele, kes soovivad hoida köögivilju rõdudele, pankadele või erinevatele asjadele ja mitte kasutada seda elamurauda rollis.

Külm alumiiniumklaas sobib neile, kes ei ole valmis kulutama suuri summasid kallima sooja versiooni installimise ja betooni kattumise täiendava tugevdamise käigus.

Hea lahendus on puidustruktuurid. Nad näevad ilusad, kuid te peate nende eest regulaarselt hoolitsema.

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Kui kavatsete kasutada rõdu igal hooajal, on täiuslik valik soe klaasimine. Plastifailide ja raamita valikutega kujundused on palju kaalu, mistõttu nad sobivad teie rõduks ainult siis, kui see võimaldab selle tehnilist seisukorda.

Enne lõpliku valiku tegemist konsulteerige kindlasti spetsialistidega, kes saabuvad ja hindavad betoonplaadi seisundit, millel rõdu seade asub. Ainult nad võivad teile öelda, milline klaasimine on võimalik ja mida parem keelduda.

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Rõdu klaasimine Khrushšetka

Hankige rohkem teada klaaside ja muude remonditöödega rõduga, mida saate allolevas video abil.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: