Klaasimine Rõdu eemaldamine

Klaasimine Rõdu eemaldamine

On ilus ja hubane rõdu unistab iga. Sellisel alal ei saa te mitte ainult hoida erinevaid asju, vaid ka tore kulutada aega. Aga mida teha, kui teie rõdul on liiga tagasihoidlikud suurused? Selle probleemiga saate toime tulla selle eemaldamise ja paigaldamisega sobiva klaasi.

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Plussid ja miinused

Paljud korteriomanikud seisavad silmitsi väikese ala probleemiga. Sageli puudutab see mitte ainult elamuratu, vaid ka rõdutuba. Te saate selle eemaldamise ja sobiva klaasimisvaliku abil teha viimased avarama.

Visuaalselt sellised kujundused tunduvad palju rohkem. Aga see ei kehti põrandale. See jääb samaks ja ei laiene.

Pärast ilusat klaasimist tundub eemaldamisega rõdu väga huvitav ja kaasaegne. Tänapäeval võtavad paljud omanikud kõikidele kolmele osapoolele klaasi. Seda lahendust eristub veelgi originaalsema ja atraktiivsema välimusega.

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Sellises disainis, prantsuse ja panoraamklassi klaasis. Sellised kujundused on kallid, kuid nende ilu ja kvaliteet rohkem kui kõrge hind.

Pärast õige kvaliteetse klaaside valimist on ruumi palju päikesevalgust, mistõttu on soovitatav taotleda nende inimeste jaoks, kes soovivad oma kodude kergemaks muuta.

Nende kujunduste puhul saate valida ka külma või sooja klaasi tüüpi. Sobiva valiku valik sõltub sellest, kuidas sa kasutad rõdu.

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Kaugklaasil on puudused. Nende peamine miinus on rõdu oluline valgustus. Sel põhjusel ei saa kõik korterite omanikud temaga ühendust võtta.

Näiteks ei sobi kaugkonstruktsioonid vanadele majadele ega väikesele “Hruštšovile”. Rasked esemed võivad kahjustada hoone fassaadi ja see lõpeb sageli tõsiste tagajärgedega hävitamise, pragude ja t. D.

Enne kaugava rõdu otsese paigaldamise paigaldamist tuleks kontrollida betooni tavapärases tehnilises seisukorras kattumise ja vajaduse korral mitmesuguste remonditööde abil.

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Kaugkonstruktsioonide tüübid ja nende funktsioonid

Varem peate otsustama, kui palju ruutmeetrit soovite oma rõdu blokeerida. Pärast seda on vaja koguda kõik kaasnevad dokumendid ja otsustada, kui konkreetselt soovite rõdu tuua.

Laienda ala võib olla:

 • aknalaua eemaldamisega;
 • Laiendamise kasutamine plaadi põhjal.

Rõdu ümberkorralduse esimene versioon eeldab vaba ruumi suurenemist eelmise tara väljapakkivate struktuuride paigaldamise tõttu. Samal ajal jääb ruumi asutamise suurus muutumatuks.

Lihtsamalt panna, klaasitud raamid laiendatakse aknalaua laiusele vastava vahemaa juurde. Neid saab suunata ainult kolmele poolele. Selle meetodiga saate täiendava vaba ruumi (30-35 cm).

Loe edasi  Paulus rõdul teha seda ise

Selle rekonstrueerimise versiooni tuleks käsitleda juhul, kui põrandapinda ei ole vaja suurendada. Sageli eelistavad inimesed seda meetodit, kui nende rõdul ei ole täielikku aknalalli või raamaturiiulite ja elustaimede jaoks piisavalt ruumi.

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Populaarne ja teine ​​meetod, mis seisneb betoonplaadi põhjal rõdu laiendamisel. Vastasel juhul on see kutsutud – äravõtmine. See meetod on keerulisem ja aeganõudev, nii et mitte iga korteri omanik.

Selline rekonstrueerimine ei ole lihtne, kuid sellest tulenev tulemus on märgatavam ja materiaalne. Kui kogu töö viidi läbi kompetentsena ja õigesti, võib rõduühiku alus suureneda poolmeetrile.

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Rõdu eemaldamiseks on veel üks ebatavaline viis. Tal on kõnenimi – liblikas. Selle rakendamine hõlmab rõdu konstruktsiooni kinnitamist nurga all küljel ja klaaside paigaldamine kolmnurksele, mis on kinnitatud maja seinale ja rõdu külgseinale.

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Klaaside võimalused

Remote rõdude jaoks on soovitatav valida selline klaasimine, mis muudaks ruumi soojemaks ja mugavaks töötamiseks. See võib olla nii soe ja külm.

Parim valik on soe klaasimine. See võimaldab teil olla rõdul aastaringselt rõdu, eriti kui on olemas täiendavad isolatsioon ja kütteseadmed. Soe aknad on suurepärased soojuse ja müra isolatsiooniomadused. Selliste valikutega hoolitsete tüütu õue müra eest.

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Kuid rõdu registreerimine on paigaldamise keeruline ja see on kallis. Enne selle paigaldamist on vaja soojendada ruumi soojusisolatsiooni omaduste suurendamiseks ja kogu disaini tugevdamiseks. Need tööd vajavad omaniku täiendavaid sularahainvesteeringuid, kuid ilma nendeta ei ole see vajalik, kuna plastkoormed (kõige tavalisem valik) on palju kaalu ja nende aluseks olevat alust.

Selliste akna kujundusega saate teisendada rõdu täieliku elutoaga. See on aastaringselt selle aastaringselt. Paljud korteriomanikud tagavad rõdud tööbüroodes, baaride nurkades, loovuse või hubaste istuspiirkondade toad pehme diivaniga.

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Külma klaasimine sobib iga rõdu jaoks. Selliste struktuuride põhitõdesid on alumiiniumprofiil, mida iseloomustab lihtsus ja tugevus. Sellised aknad ei loo betooni kattumisel liigset koormust.

Selline klaasimine on nõudlus ja kuna see on palju odavam. Kuid selliste akendega tuba ei saa elutuba uuesti varustada. See on külm, ja talvel, temperatuur sees ja üldse on identne tänava.

Selliseid lahendusi töödeldakse rõduühiku säilitamiseks kahjulike keskkonnateguritest. Nende hulka kuuluvad karmid puhangud tuule, vihma, rahe, lumesadu ja t. D.

Loe edasi  Rõdu rulood

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Raamkonstruktsioonid on erinevad:

 • Puidust raamid iseloomustavad keskkonnasõbralikkus ja suurepärased soojusisolatsiooniomadused. Need maksavad odavalt, kuid neid tuleb regulaarselt töödelda antiseptiliste immutustega, et suurendada kasutusiga ja säilitada atraktiivne välimus. Selliste raamide peamine puudus on nende kokkupuude kuivatamise ja pleekimisega. Pärast paljude aastate pärast seda ei näe nad väga ilusad. Sageli ilmuvad nad nende ülemäärase kuivuse tõttu praod.
 • Alumiiniumraamid omavad madala kaaluga. Nad on väga usaldusväärsed ja vastupidavad. Sarnaseid struktuure kasutatakse erinevatel rõdustel. Sellised raamid on kõige sagedamini esinevad külma klaasiga. Neid saab manustada mis tahes hoonesse, kuna neil ei ole tõsist survet betooni kattumisele.
 • Kõige populaarsemad on PVC raamid. Kõige sagedamini töödeldakse neid sooja rõdud disaini jaoks. Neid eristuvad suurepäraste heli- ja soojusisolatsiooni omadused ning neil on ka demokraatlik hind.

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Legaliseerimise hetked

Advokaadid soovitavad tungivalt legaliseerida konstruktiivseid muudatusi loggiate ja rõdude kohta korterelamutes. Ilma asjakohaste õigusteta on võimalik laiendada rõdu ruumi kuni 30 cm. Sellise rekonstrueerimise jõud, raha ja aeg lahkub palju ja tulemus saate minimaalse.

Piirkonna käegakatsutavate sammude puhul on vaja teha luba ja õigustada kaugõpul disaini.

Kõigepealt peate kirjutama taotluse ümberkorraldusaruse projekti ettevalmistamiseks. Seda saab teha teie linna arhitektuuriosakonnas. Seejärel peate ootama komisjoni otsust.

Kui see on positiivne, saate projekti teha spetsiaalses organisatsioonis. Veenduge, et sellel on litsents. Valmisprojekt tuleks kokku leppida SES-is, hädaolukordades ja tuletõrjeorganites.

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Alles pärast seda saate alustada rõdu rekonstrueerimist, seejärel kutsuda komisjoni, mis koosneb avaliku teenistuse esindajatest, linnavolikogu ja projektiorganisatsiooni esindajatest. Te peate objekti kasutusele võtma.

Kui teie korter asub esimesel korrusel ja paigaldate täiendava aluse, siis tuleb selline projekt kooskõlastada teie maa-krundiga seotud haldusorganisatsiooniga.

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Rõdu eemaldamine Nüanssid: Kui te ei tohiks laiendada?

Ära unusta, et on selliseid asjaolusid, kus rõdu eemaldamine ja laiendamine ei tundu olevat võimalik.

 • See kehtib nende olukordade kohta, kus aknakonstruktsioonid on liiga suure kaaluga (üle 80 kg). Kõige raskemad on populaarsed PVC kujundused. Märkimisväärne kaal on sooja klaaside, nii et see peab olema väga ettevaatlik, kui elate vanas majas, mis nõuab tõsist remonti.
 • Kui rõdu on liiga vana ja teenib rohkem kui kakskümmend aastat, siis on sellised rekonstruktsioonid soovitatav. See võib põhjustada seintele laialdaste pragude kattumist või esinemisi.
 • Viimane roll ei mängi rõngaploki asukohta. Kui see on esimesel korrusel, siis erinevad prügikasti naabritest, samuti linnade tolmu ja mustuse.
Loe edasi  Rõdu laiendamine

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Klaaside rõdu eemaldamine: etapid

Võite kaugõpe oma kätega glullida, eriti kui teil on teie arsenalis keevitusmasin või kasutate keevitaja teenuseid.

 • Kõigepealt peate tegema kanderaami. Arvutage kõik vajalikud materjalid. Mõõtke rõdude tara pikkus, arvestades asjaolu, et tulevikus viiakse see läbi ülemise ja alumise osa.
 • Otsustage sulgude disainiga: nende pikkus, samm ja eemaldamise kogus. Selle tulemusena peavad kõik arvutuste tulemused olema volditud ja omandanud vajalikud materjalid keevitamiseks.
 • Fence’ilt peate rööbaste kõrvaldama. Parapetri rihma tuleb teha keevitusseadme abil. Kui rõdu aknad on liiga pikk, saab profiilist kohapeal kärpida ja valmistada.
 • Pärast profiili kinnitamist on vaja kontrollida selle horisontaalset asendit tavalise tasemega. On vaja kohandada positsiooni, kui see võtab. Pärast seda saate raam tara keevitada.
 • Järgmine teil on vaja privaari sulgudes. Nende arv sõltub parapi ja sammu pikkusest.
 • Pärast seda, põhjal parapet, on vaja märkida madalate sulgude madalas osad. Igaüks neist tuleb rakendada vastavalt eemaldamisele ja teretulnud raamile kolmes kohas.
 • Pärast keevitamist sulgudes peate minema rihmaga nurga alt väljavõtmise välisserval. Selleks on metallprofiil kinnitatud sulgude otstele.
 • Kui te töötate seintega rõduga rõduga, siis lisatakse külgklambrid lisaklambid kinnitatud seintele ankrute. Kui külgedel ei ole aiad, siis äärmuslike klambrite piirkonnas peate tugiriigi paigaldama.
 • Pärast keevitus töö raamiga, peate koputama räbu ja katma disaini spetsiaalse pinnase koostisega.
 • Nüüd saate jätkata klaaside paigaldamist otse.
 • Esiteks tuleks iga akna profiili paigutamise kohas teha kolm auku. Nad on vaja kindlustada raamid kruvidega.
 • Seejärel peavad raamid kahekordse klaasiga akende ära võtma ja aknad eemaldama.
 • Seejärel saate alustada raamide installimist ja kinnitada need raamile.
 • Windowsi all peate installima tumpi ja ülaosas – visiir. Viimaste laius tuleb arvutada vastavalt rõdu pealekandmisele.
 • Lõpus töö on vaja paigaldada aknalauda, ​​riputada oma aknasse ja sisestada topeltklaas.

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Klaasimine Rõdu eemaldamine

Te peaksite kaaluma ühte Nuace’i visiiri kohta. Kaugjuhtimise tõttu on see suur laiusega ja osaliselt rõdu kohal. See võib põhjustada heliisolatsiooni omaduste kerget vähenemist. Et suurendada tihedust, on vaja teha täiendavat heliisolatsiooni visiir ise ja teha pärisorjus ülemmäära.

Visuaalne näide belocity ehitamise kohta video leidmiseks.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: