Pool sajandit Scavolinit

Itaalia ettevõte Scavolini tähistab oma "esimest 50 aastat" disainiköökides. Kaubamärgi ajalugu saab uurida spetsiaalselt välja antud juubeliraamatus.

Vennad Walter ja Elvino Scavolini ( Valter ja Elvino Scavolini ) avasid 1961. aastal Pesaros väikese töökoja;. Praegu on kaubamärk Scavolini- Tuntud köögimööbli tootja ja üks oma valdkonna liidreid.

Ettevõte tähistab 2011. aastal oma 50. aastapäeva stiilselt. Huvitaval kombel ei sisalda pidustuste programm mitte ainult meelelahutust ( aprilli alguses toimus Pesaros pidulik õhtu )- kuid ka "hariduslik".

Ebatavaline kingitus disainisõpradele ja Scavolini kaubamärgi fännidele oli raamat "Bestseller Itaaliast. Scavolini 1961-2011. 50 aastat kööki" ( Parim müüja Itaaliast. Scavolini 1961-2011. 50 aastat kööki ).

Raamat, mille on toimetanud Massimo Martignoni ( Massimo Martignoni ) kunstiajaloolane ja paljude kaasaegse arhitektuuri ja disaini alaste uurimuste ja väljaannete autor, jutustab kaubamärgi eduloo ja illustreerib seda paljude fotodega ( sealhulgas haruldaste arhiivimaterjalidega ).

Vaadake kõiki Scavolini teoseid.

Loe edasi  Sakslased on pealetungil
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: