Kui palju maksab täispuhutava basseini ostmine? 6 hinnakujundustegurit

Kuidas teha edukas ost ilma üle maksmata? Vaatame, kuidas hinda mõjutavad suurus, konfiguratsioon, materjalid, disain, kaubamärgi prestiiž ja müügikoht.

1. Tootja. Valides, kust osta täispuhutav bassein, võite vaadata väliturgudel: seal leiate kõige odavamad võimalused nimetamata Hiina tarnijatelt ( 100 Crona. väikese laste sõudmisbasseini jaoks ja umbes 1000 Crona. perekonna jaoks );. Osta täispuhutav bassein Intex võib olla 1,2-1,5 korda kallim, ja mudel Ameerika ja Euroopa tuntud ettevõtted hind on kõrgem 3-4 korda ( suure suurusega võib lennata kuni kümme korda ). Lihtsalt võrdluseks: Ameerika firma Sevylor 224×56 cm bassein maksab 5395 Crona., Veidi väiksem saksa Wehncke ( 190×50 cm )- 1599 hõõruda., Ja Intex ( 229×56 cm ) täispuhutav bassein, mis on mõlemale mudelile suuruselt parem 1548 Crona., mis näib olevat kõige praktilisem valik.

Hinna ja kvaliteedi suhte poolest tundub, et täispuhutavad basseinid Intex on tuntud ja usaldusväärsete tootjate seas kõige praktilisem valik.

2. Mõõtmed. See on üks põhilisi hinnategureid. Mida suurem on mudeli laius ja kõrgus, seda kõrgem on hind, ja isegi sügavuse mõningane suurenemine tõstab hinda rohkem kui laiuse suurenemine. Näiteks osta 112×25 cm suur täispuhutav bassein lastele 250 Crona eest., 90×53 cm- 450 Crona eest., 152×56 cm 900 Crona eest. Mahukad mudelid kallinevad vähemalt 1000 Crona võrra. iga lisameeter laiuse kohta ja veelgi muljetavaldavam – Iga 10-20 cm kõrguse kohta on saadaval 17630 Crona eest ümmargune täispuhutav bassein laiusega 549 cm ja sügavusega 107 cm., ja sama laiusega, kuid 122 cm sügavusega bassein peaaegu sama varustusega maksab 28650 Crona.

On selge, et basseini suurus on üks peamisi hinnakujundustegureid. Kuid pidage meeles: sügavus ja laius mõjutavad hinda erinevalt – sügavuse suurendamine rohkem.

Loe edasi  5 tüüpi aed: milline neist on teie oma?

3. Disaini omadused ja mängimise üksikasjad. Kas soovite oma lapsele maiustada?? Pöörake tähelepanu mängumudelitele. Kui tavalise ümmarguse täispuhutava basseini eest, mille läbimõõt on veidi üle 1 meetri, maksate umbes 250 Crona., Sama suurusega basseini jaoks kärbsepesa-kujuline telk või täispuhutav kaar koos rippuvate mänguasjadega 500 Crona. Mängukeskus-pool koos liumäega maksab alates 1500 rbl. ja üle selle.

Täispuhutavad mudelid koos hüppemajade, liumägedega jne.. Maksavad oluliselt rohkem kui sama suurusega tavamudelid, ja mida rohkem mängulisi võimalusi, seda kõrgem on hind.

4. Tehnoloogilised omadused. Mõned tootjad positsioneerivad materjale, millest nende tooted on valmistatud erakordsete omadustega, näiteks Saksa firma Wehncke määratleb materjali Solaflex kui eriti keskkonnasõbralik ( võib-olla sel põhjusel on selle tooted veidi kallimad mudelid sama Intex ) ja Prantsuse Zodia pakub suuri mudeleid, eriti tugevat ja isegi välimuselt erinevad oluliselt eelarve analoogidest: ümmargune bassein suurus 380×107 cm pakub osta 323700 Crona. ( Intex bassein läbimõõduga 549×107 cm hinnaga 17630 Crona. täieliku komplektiga ). Zodia hinna eest saate ehitada usaldusväärse statsionaarse basseini.

Intexi suurte täispuhutavate basseinide seinad on kolmekihilised ( kaks kihti paksust vinüülist ja nende vahele jääv polüestervõrk ) mis on eriti vastupidavad, jäädes samal ajal eelarve sektorisse.

5. Tarvikud. Lastebasseini või perebasseini saab osta koos basseinihügieenisüsteemiga. Täiskasvanute bassein on koos pumba või filtripumbaga. Kõrge kupnogadaschinyh basseinid on harva müüakse ilma redel- Sa ei saa ilma selleta minna, et ronida üle kõrge lippa. See kõik mõjutab oluliselt hinda: 457×91 cm suurune bassein koos standardse remondikomplektiga võib maksta kuni 4430 Crona., Ja koos komplektiga ( redel, filtripump, markiis, matt, skimmer, puhastuskomplekt, remondikomplekt )- 8780 Crona. Nende ostmine eraldi on tavaliselt kallim.

Loe edasi  Täispuhutavad lastebasseinid

Täispuhutavate basseinide maksimaalne pakendamine võib olla kallim kui standardkomplekt, kuid see on kasumlikum, kui kõigi vajalike esemete eraldi ostmine.

  • Intexi kloorivaba 4-in-1 vedelikuga vee desinfitseerimis- ja puhastusvahend Master Poole
  • Liivafilter-pump Intexi tehasest
  • Intexi tehase 91-107 cm kõrgune basseinitrepp
  • Skimmer basseinide jaoks tehasest Intex

Intexi kloorivaba 4-in-1 vee desinfitseerimis- ja puhastusvedelik Master Pool.

6. Ostmise koht ja aeg. Pange tähele, et väikeste poodide hinnad ei ole alati kõige madalamad. Eelarvemudeleid müüakse hüpermarketites, interneti kaudu ei ole raske tellida Põhimõttelist hinnavahet ei ole, kuid viimasel juhul on valik oluliselt suurem. Ja supermarketites ja internetis saab teatud perioodidel basseinid osta soodsalt: sügisel ja varakevadel võivad mitmete mudelite hinnad langeda 30-50%.


Fotod on tehtud ametliku edasimüüja loal
brändi Intex

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: