Valige otsinguvalguse statiiv

Valige otsinguvalguse statiiv

Otsinguvalguse statiivide valimine – laia valikut pakkumisi on nii online-kauplustes kui ka kodukaupade supermarketites ja fotograafia, maalimise, ostude ja ehitusseadmete spetsialiseeritud müügikohtade jaoks. Spotlight – kollektiivne nimi valgustusseade, mille idee kuulub Leonardo da Vinci ja täieõigusliku teostuse Venemaa – geenius kodumaise leiutise ja. Kulibin. Vaatamata ulatuslikele ettepanekutele, korja seista konkreetse spetsifikatsiooniga ei ole lihtne.

Valige otsinguvalguse statiiv

Valige otsinguvalguse statiiv

Miks vajada?

Statiivi otsinguvalgusti jaoks – spetsialiseeritud seadme tüüp, mis võimaldab teil kindlalt kinnitada ja saata võimas valguse tala optilise seadme. See võib olla statiiv, millele valgustusseade on kinnitatud. Mine väljas kaasaskantav hammas, fikseeritud seista spetsiaalsete valikutega, lükandavate toetuste ja muude seadmete tüüpi seadmetega. Kõik need on vajalikud valgustusseadme õige nurga all oleva nurga või täieliku valgustuse saamiseks.

 1. Statiivi tüübid ja muud funktsionaalsed seadmed sõltuvad kaasaegsete ettevõtete toodetest, ulatuslikule ettepanekutele, mis on tähistatud ühe mahuulatuva tähtajaga – Spotlight.
 2. Varem arusaadav, seadmed, millega valguse kiirguse kontsentreeriti ja kiirustati ühes suunas. Erinevused diferentseeriti reflektoril (koonuse kujuline või paraboolne), mille roll võib esineda peegel või poleeritud metallpindade.
 3. Leiutise kasutamist on praktiseerinud raudteel sõjalistes küsimustes. Praktiline teostus igapäevaelus takistas suurusi vaja saada vajaliku võimsuse ja kontsentratsioonide valguse flux.
 4. Pärast mingi revolutsiooni otsingumootoris ilmus kasutamise asemel peegeldavate pindade fookusläätsede ilmus muutuva, kompaktne ja mitte väga seadmed, mis töötavad erinevates põhimõtetes, mida kasutati laialdaselt erinevates valdkondades igapäevase reaalsuse.
 5. Kuid vaatamata kõigist tööstuslikest mitmekesisusest (spotlightsil on halogeen- ja metallhalogeniidi, LED-ja infrapuna-, samuti naatriumlambid), nende kasutamist praktilistel eesmärkidel, loovuseks, remont tehnilisteks seadmeteks ja isegi äripindade korraldamisel keeruliseks võimetus saavutada soovitud mõju ilma usaldusväärse fikseerimiseta.
Loe edasi  Piljardlambid: omadused ja valik

Valige otsinguvalguse statiiv

Valige otsinguvalguse statiiv

Et moodustada maksimaalne orientatsioon konkreetsele punktile või konkreetsele pinnale, rakendatakse erinevaid seadmeid ja seadmeid:

 • konsool;
 • sulgud;
 • suspensioonid;
 • pinnasegid;
 • pöörlevad moodulid;
 • Valikud kiire kandmise – baasiga valgustusseadmele ja käepidemele;
 • statiiv.

Statiiv on spetsiaalne disain (mis tahes valmistamisvormis), mis on ette nähtud optilise seadme kinnitamiseks. Seda disaini kasutavad professionaalsed fotograafid stuudios, filmil ja video kaamera kinnitamiseks. Seda kasutatakse geodeetilistes ja geoloogilistes uuringutes, et mõõta maismaapiirkondade spetsiaalsete seadmetega.

Valige otsinguvalguse statiiv

Valige otsinguvalguse statiiv

Peamine eesmärk statioodi on anda toetust paigaldatud seadme, kõrvaldada moonutusi, vibratsiooni ja vigu käsitsi valmistatud, määrata see antud positsiooni, anda usaldusväärsuse ja vältida tõenäoline kahju.

Mis juhtub?

Tööstusliku valgustuse liinil on palju seadmeid, mida saab kasutada kasutatava valgustuse suurusega, disaini, välimuse ja liikide tüübi järgi. See tähendab vajadust sama mitmekülgse tootevaliku olemasolu järele, mis vastab eraldi tüübi valgustusseadme omaniku vajadustele ja selle kasutamise eesmärgil teatud tööstuses igapäevase kutsetegevuse.

Loetlevad kõik tööstustoodete sordid on üsna raske, kuid saate esitada kõige levinumad ja soovitud. Need eristatakse sõltuvalt järgmistest parameetritest.

Valige otsinguvalguse statiiv

Valige otsinguvalguse statiiv

 • Disainilahendused. Need on jagatud monopodideks, statiivideks ja mini -ks. Trenoga on kõige kuulsam disainilahendused, millel on kolm toetust, kuid nii ühe jalaga on nii ühe jalaga, mis ei anna usaldusväärset kinnitust, kuid fotograafid on väljavõtte parandamiseks hädavajalikud. Monopod koos otsinguvalguse saab kasutada vajaduse korral lühiajalise fikseerimise otsinguvalguse maapinnal või liiva. Mini statiood – kaasaskantav, paigaldatud kõrgusele. Selle sordi peetakse klambriks, mis on kinnitatud stabiilsetele pindadele, kasutatakse fermentori või seadmete paigaldamiseks pildistamiseks.

Valige otsinguvalguse statiiv

Valige otsinguvalguse statiiv

Valige otsinguvalguse statiiv

 • Materjali tootmine. Eriline seista võib olla valmistatud metallist, puidust, plastist, süsinikkiust. Odavaim valgustusrakk on valmistatud metallist, kuid selle kaal loob raskusi, kui töötavad, kui seadme pidev liikumine ja paigaldamine on vajalik. Alumiinium – mitte kõige odavam, kuid valgus, plastik – habras. Puidust kuulub kõige kallimale ja funktsionaalsele, eriti kui nad on valmistatud tööstuslikult.
Loe edasi  CHADELIERS GOBO ja EGLO

Valige otsinguvalguse statiiv

Valige otsinguvalguse statiiv

Valige otsinguvalguse statiiv

 • Sihtkoht. Statiiv on ehitus, geodeetiline, filmimine, LED-valgustus (kodus, avalikes hoonetes, meelelahutus- ja kauplemismajades), põranda teleskoop projektor. Viimane on alati veebipoodide valikul. Kodumaiste ja välismaiste tootjate poolt on kaks, üks või mitu spotlighti võimalusi. See võib olla lihtne ja täiendavad parandused, mis on varustatud kotiga üleandmiseks, kummist näpunäiteid jalgade kohta. Nad võivad olla mitu värvi.

Valige otsinguvalguse statiiv

Valige otsinguvalguse statiiv

Kahekordne statiivi – konkreetsed seadmed, mida kasutatakse teatud eesmärkidel. Valiku keerukus koosneb väikesest hulgast valikutest. Aga statiivi ühe peaga, andes ray 3 meetri, on nüansse, mida tuleb kaaluda ostes.

Valige otsinguvalguse statiiv

Valige otsinguvalguse statiiv

Näpunäiteid valimiseks

Sellel kontol puuduvad universaalsed soovitused – igale kasutajale on igal kasutajal oma eelistused ja nõuded, mis sõltuvad eesmärgist ja eesmärkidest. Esimene nõukogude esimene ei pööra tähelepanu tähelepanu mitte kaubamärgiga või vähese tuntud tootja, kõrge või eelarve väärtuse, vaid seadme vastavuse määrale, et minna eesmärke, kohaldamisala. Fotograafi jaoks, valgustus, ruumi disainer, võib see olla mõned asendatavad tingimused. Kui auto parandamisel on vaja ehitamisel kvaliteetset valgustust maavalgustuse paigaldamisel, on võimalik ühele omadustele olla vähem nõudlik ja pöörama tähelepanu teistele. Üldised soovitused kaaluda:

 • Tootmismaterjal – statsionaarse parema vastupidava metalli või süsinikkiud, kaasaskantav – peate võtma alumiiniumi või plastist;
 • Jalgade arv on statiivile eelistatav, kuid mõnel juhul on monopodi või statiivi kõige optimaalne omandamine;
 • jalad – torukujulised või katsetamata, rakendatud lukud või klambrid, osade arv, näpunäited libisemise vältimiseks;
 • Mobiilpaigaldise jaoks põhimõtet voltimise, mugavuse kandestamise ajal, kuid see ei tohiks olla tulemuslikkuse omaduste ja funktsionaalsuse kahjuks;
 • Installiskohtade arv – topelt ostmisel ei ole ühtegi punkti, kui kavatsete kasutada ühte otsinguvalgust;
 • Konstruktiivne omadused – Kõrgus, Kesk-rack, jätkusuutlikkuse meetodid, pea tüüp – pall, 3D või 2-telg, paigaldusplatvorm.
Loe edasi  Original Bra

Valige otsinguvalguse statiiv

Valige otsinguvalguse statiiv

Kui ükski müügil pakutud võimalused ei vasta tarbijale, võib meeles pidada, et statiivid müüakse enamikul juhtudel, on mõeldud loomingulises valdkonnas professionaalseks kasutamiseks ja seadmete kõrged kulud ja kättesaadavus, ilma milleta saate teha Kui statiivi on vaja lihtsa paigaldusvalgustuse seadme jaoks. Sellisel juhul saate viidata kodumaiste meistrite soovitustele.

Valige otsinguvalguse statiiv

Valige otsinguvalguse statiiv

Kuidas seda ise teha?

Kodune statiiv – sageli lihtne ja odav lahendus probleemile, mis on ilmunud, soovitud seadme saamise meetod ilma tüütute otsinguteta ja kaalukate investeeringuteta. Joonised ja juhised folk käsitöölistest võimaldavad ilma eriliste raskusteta ja sõltumatu “jalgratta leiutisega”, et muuta statiivi aluspõhistest vahenditest – metallist jäätmed või polüpropüleentorud:

 • Statiivi tegemiseks viimasel juhul on lihtne – see on piisav, et süttib kaks omavahel kokku, kolm tükki polüpropüleentoru ja kinnitage saadud ühendus metalltoruga;
 • Statiivi jalad on valmistatud 90 kraadi nurkadest, millele pistikud joodetakse, niit lõigatakse neile nii, et disain lahti võtta;
 • Selle jaoks ei nõuta spetsiaalseid tööriistu – seal on üsna tavaline kogum omatehtud kapten;
 • Pärast propüleentoru vaadeldakse metalltorul, mobiilne vedu kinnitatakse tee, 2 klippe ja polt-klambrit;
 • See sisaldab platvormi paigaldamiseks või muuks paigaldamiseks, mille jaoks on vaja omatehtud adapterit.

Valige otsinguvalguse statiiv

Valige otsinguvalguse statiiv

Sõltumatu seadmete valmistamine – mitte alati kõige lihtsam väljapääs. See nõuab aega, infirma materjale ja kohustuslikku loovuse elementi.

See on siiski vältimatu, kui isiku tööstuslikud tooted ei sobi kulude, kvaliteedi või materjali kulude, kvaliteedi või materjaliga, millest statiiv on lõpetatud otsinguvalguse jaoks.

Vaata allpool.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: